Zakłady bukmacherskie w Betfan – jak grać przez internet?

Marzy Ci się obstawianie zakładów bukmacherskich drogą online? Nie mieszkasz bowiem blisko punktów stacjonarnych konkretnych podmiotów hazardowych? Dodatkowo dostrzegasz rozmaite zalety, które wynikają z obstawiania właśnie przez internet? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, o czym trzeba pamiętać w czasie zakładania konta bukmacherskiego online. Podpowiadamy także, w jaki sposób obstawiać wydarzenia, które Cię najbardziej zainteresują.

Wybieraj tylko legalne firmy bukmacherskie

Chętnie oglądasz rozmaite wydarzenia sportowe? Interesujesz się przede wszystkim futbolem? A może skokami narciarskimi? Warto zaznaczyć, że każda szanująca się firma bukmacherska zapewnia wiele opcji do wyboru pod kątem typowania. Możesz zatem grać sporty najbardziej popularne albo te, które na co dzień aż tak dużym zainteresowaniem się nie cieszą. Ważniejsze jest to, by zdecydować się na legalne podmioty hazardowe. Zakłady internetowe betfan są bardzo często obstawiane właśnie w tym bukmacherze online. Nas to jednak nie dziwi. Ciebie też nie powinno, ponieważ Betfan jest legalny. Już od ponad trzech lat ta firma bukmacherska ma zezwolenie, które zostało podpisane przez jednego z przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Dzięki temu możesz zainwestować zgodnie z polskim prawem. Masz okazję założyć konto oraz realizować potem rozmaite transakcje finansowe. To powinno być zaś dla Ciebie kluczowe w czasie wyboru podmiotu hazardowego.

Jak przebiega rejestracja?

Jeśli masz zamiar niedługo obstawić swój pierwszy kupon w wybranym przez Ciebie bukmacherze online Betfan, to czeka Cię jeszcze kilka zadań do wykonania. Na szczęście nie są one zbytnio skomplikowane. W pierwszej kolejności należy założyć konto. W tym celu wejdź na stronę internetową tego podmiotu hazardowego. Potem rozpocznij proces rejestracji. W trakcie wykonywania tej czynności musisz podać kilka danych na swój temat. Nie obawiaj się, ponieważ to standardowa procedura. Dodatkowo potem te informacje są bardzo dokładnie, szczelnie przechowywane. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? W czasie zakładania konta warto wpisać w wyznaczone pole kod promocyjny „BETONLINE”. Należy zaznaczyć, że dzięki temu będziesz mógł potem skorzystać z hojnych bonusów. Chodzi zaś m.in. o cashback do poziomu 600 PLN oraz o zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Po założeniu konta czas na zrealizowanie depozytu. Możesz np. skorzystać ze swojej karty. Do wyboru są także placówki bankowe, czy kody Paysafecard, które można kupić w Żabkach itd.

Jak obstawiać kupony w Betfan?

Założyłeś konto i wpłaciłeś depozyt, który został już zaksięgowany? W takim położeniu możesz przejść do obstawiania. Na szczęście jest to bardzo proste i zarazem intuicyjne. W pierwszej kolejności musisz wybrać takie wydarzenia, które Cię interesują. Kliknij na nie. Zostaną one dodane do kuponu solo albo akumulowanego (to zależy od liczby opcji). Co dzieje się w dalszej kolejności? Musisz wpisać stawkę za kupon. Potem trzeba już tylko go zatwierdzić poprzez kliknięcie we właściwe pole.

0 / 5. Ocen: 0