Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Piłka nożna to najbardziej popularny sport w wielu krajach. Trudno się dziwić zatem, że i w zakładach bukmacherskich ta dyscyplina odgrywa kluczową rolę. Ligi w różnych krajach grają różnymi systemami. Dodatkowo wiele krajów jest w innych strefach czasowych. Z tego powodu codziennie, niemal o każdej porze dnia i nocy, w ofercie znajdują się jakieś mecze piłki nożnej. Jeśli nie grają w danej chwili żadne główne ligi piłkarskie, to niemal na pewno można oczekiwać, że grają ligi bardziej egzotyczne czy też są rozgrywane są mecze w młodszych kategoriach wiekowych w ligach, które należą do najbardziej rozpoznawalnych. 

obstawianie meczy na żywo
Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną. Co obstawiać żeby wygrać?

Obstawianie meczów na żywo

Szczególnie w weekendy w ofercie firm bukmacherskich można spotkać setki a nawet tysiące meczów piłki nożnej na żywo. Właśnie, głównie wtedy, największa ilość typerów próbuje trafić popularne „taśmy” składające się nawet z kilkudziesięciu zdarzeń – na szczęście z reguły stawki na takich kuponach są minimalne. To właśnie na najważniejsze wydarzenia piłkarskie (np.Mistrzostwa Świata i Europy, Liga Mistrzów, główne ligi europejskie) bukmacherzy nakładają największe limity – w takich momentach stawki w grze mogą być naprawdę gigantyczne.

Na trybunach, przed telewizorami, a także w Internecie gromadzą się regularnie miliony kibiców, aby śledzić toczące się boje. Czasami oprawa takich spotkań czy doping kibiców sprawia lepsze wrażenie niż sama piłkarska jakość, ale takiego potencjału nie mogą pominąć liczni sponsorzy. Niekiedy zdarza się, że to same firmy przyjmujące zakłady wzajemne, same stają się sponsorami klubów (w tym oczywiście głównie piłkarskich). Ma to miejsce zarówno w naszym kraju jak i w innych ligach, również na pozostałych kontynentach. Dzięki temu kibice danych drużyn mogą liczyć na specjalne promocje.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie mecze najlepiej obstawiać?

Zdarza się że te mniej popularne rozgrywki jak mecze towarzyskie, mecze juniorskie, spotkania w egzotycznych krajach są dostępne tylko w ofercie na żywo lub odwrotnie – nie da się znaleźć możliwości typowania na żywo niektórych zdarzeń – jedynie przed meczem. Najlepiej obstawiać mecze, które są rozgrywane w trakcie sezonu, wtedy trudniej o jakieś niespodzianki.

Piłka nożna jest jedną z dyscyplin gdzie warunki atmosferyczne mogą w dużym stopniu decydować o wyniku. Bukmacherzy, szczególnie w mniej popularnych ligach, w niższych ligach najsilniejszych lig mają ograniczone informacje, a co za tym idzie osoby będące na miejscu, mogą uzyskać nad poszczególnymi firmami dużą przewagę – mimo że najczęściej na zdarzenia cieszące się mniejszym zainteresowaniem marża jest wyższa.

Trudno sobie wyobrazić brak piłki nożnej w ofercie firm przyjmujących zakłady wzajemne. To na niej opiera się w dużej mierze ich oferta. I można być pewnym, że to na niej bukmacherzy notują największe zyski. Miliony graczy którzy typują tylko na podstawie tabeli czy nazw drużyn, mają bardzo trudne zadanie żeby wyjść chociaż na 0 w pojedynku z bukmacherem.

Głównie na tym buduje się sukces wielu firm bukmacherskich, dzięki temu mogą oni sponsorować nawet największe kluby na świecie co zachęca do gry kolejnych klientów którzy szczególnie na początku, będą mieć bardzo trudne zadanie, aby osiągnąć zysk.

0 / 5. Ocen: 0