Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną – jak wygrywać?

Aby zarabiać pieniądze na piłce nożnej, musimy mieć odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat sportu, ale i również samych zakładów bukmacherskich. Wydaje się to dość sporo, no ale Rzymu też od razu nie zbudowano, dlatego też dzisiaj mamy dla was ten poradnik, aby ułatwić wam wygrywanie z bukmacherem na zakładach sportowych.

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną – jak wygrywać?

Udana analiza sportowa

Wykonanie odpowiedniej analizy każdego spotkania piłkarskiego powinno być dla nas bardzo ważne, ponieważ przeanalizowanie każdego ruchu, każdego zagrania sprawi że w większości przypadków przy takowej analizie będziemy w stanie się dopatrzeć podobieństw do innych rozgrywek, które już wcześniej widzieliśmy, tak więc takie analizy pomogą nam na pewno w obstawianiu zakładów na sport, z racji tego że jeśli będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje wytypować odpowiedni wynik lepiej od bukmachera – to dostaniemy za to pieniądze. W końcu zakłady bukmacherskie to nic innego, jak przewidywanie przyszłości.

Betfan promocja, kod promocyjny, aktualny kod
Betfan promocja, kod promocyjny, aktualny kod

Fora bukmacherskie – świetne miejsca na zdobywanie wiedzy

Fora bukmacherskie to naprawdę fajne miejsca na to, aby dzielić się doświadczeniem z innymi typerami, oraz samemu takowego doświadczenia nabierać. Dlatego też korzystanie z takowych forów bukmacherskich jest bardzo wskazane odnośnie stworzenia własnego stylu typowania, który pozwoli nam na wygraną przy zakładach na piłkę nożną.

Promocje bukmacherskie

Wykorzystanie promocji bukmacherskich może przynieść nam całkiem spore korzyści, nawet jeśli mamy swojego, wybranego bukmachera. Aktualnie na Polskim rynku mamy szesnaście legalnych firm bukmacherskich (i ta liczba cały czas rośnie), dlatego też możemy się zdecydować no założenie konta u trzech najlepszych bukmacherów, których wybierzemy, dzięki czemu bonusy za rejestrację się podwoją, lub potroją. Oczywiście nie jest to wcale nielegalny proceder – w końcu w naszym kraju mamy wolny rynek – czyż nie? Pamiętajmy jedynie o tym, że nie możemy rejestrować się dwa razy u tego samego bukmachera – ponieważ to już jest niedozwolone.

Obstawianie odpowiednich rodzajów zakładów bukmacherskich

Jeśli chcemy zwycięsko obstawiać zakłady sportowe, to powinniśmy skupić się na kilku nam najbliższych, rodzajach kuponów bukmacherskich. Naturalnie firmy bukmacherskie mogą nam zaproponować bardzo wiele kombinacji takowych zakładów, jednakże my powinniśmy skoncentrować na wyłącznie tych, które dadzą nam największe szansę na wygraną. Do takich rodzajów zakładów możemy zaliczyć na przykład zakład trzydrogowy (1×2) – który polega mniej więcej na tym, że aby zwyciężyć z bukmacherem, będziemy musieli wytypować odpowiednio zwycięstwo gospodarzy (1) remis, (x), bądź wygraną gości (2). Istnieją również takie odmiany tego zakładu, gdzie remis nie jest brany pod uwagę, i bukmacher po ogłoszeniu wyników po prostu zwraca nam należność z zakładu na nasze konto. Te rodzaje zakładów są naprawdę popularne, jeśli chodzi o piłkę nożną, dlatego też na pewno przydadzą się one nam w tym celu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0