W Betclic do odebrania aktualny kod promocyjny na cashback

Kod promocyjny uprawiający gracza do odbioru bonusu w postaci 500 złotych cashbacku to aktualna oferta bukmachera Betclic. By z niej skorzystać, należy postępować zgodnie z instrukcją.

betclic kod promocyjny kod500
Aktualny bonus powitalny. Legalny bukmacher BetClic 2019

Rejestracja z kodem promocyjnym KOD500

Dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów, Betclic działa w Polsce w 100% zgodnie z obowiązującym prawem. Buk licencje uzyskał w 2018 roku. Dlaczego więc działa w sieci dopiero od niedawna? Bo musiał się do tego dobrze przygotować!

Rejestracja w Betclic jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać maila, hasło, oraz numer telefonu, by utworzyć darmowe konto bukmacherskie. Wpisując dodatkowo kod promocyjny KOD500, można zagwarantować sobie zwrot środków w razie pierwszego niepowodzenia.

Czym jest cashback?
❓❓❓

Cashback to zakład bez ryzyka. Zakład bez ryzyka z kolei oznacza, że nawet w razie przegranej, gracz nie straci. Środki postawione na dane zdarzenia, wrócą na bonusowe konto. W przypadku kodu promocyjnego KOD500, jest to aż 500 złotych.

KOD500 kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic KOD500

Gra bez ryzyka w Betclic

W Betclic nowi gracze grają bez ryzyka. Wpisanie kodu promocyjnego KOD500 gwarantuje, że nie straci się pieniędzy w razie niepowodzenia. Czy może być lepsza wiadomość dla początkujących? 🙂

Warto pamiętać o tym, że Betclic oferuje wiele innych, równie ciekawych promocji. Skorzystanie z kodu promocyjnego na start powinno być jednak priorytetowe ze względu na brak możliwości wykorzystania go w późniejszym czasie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0