TOP 5 najlepszych zakładów sportowych Polsce

Chcąc zawierać zakłady sportowe w naszym kraju, mamy do dyspozycji kilkanaście różnych firm, które je przyjmują, a które działają w Polsce w sposób legalny. Każda z nich oferuje coś innego, a swoich atutów poszukuje w innych aspektach swojej działalności. Problemem może okazać się wybór ten, który będzie rzeczywiście najlepszy. Rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę, jest bowiem zbyt dużo, by móc samodzielnie je porównywać w kontekście każdej z firm. My zrobiliśmy to za naszych czytelników, przygotowując poniższy ranking bukmacherów. Porównaliśmy oferty, ale i  wszystkie najważniejsze aspekty działających na polskim rynku operatorów zakładów bukmacherskich. Wybraliśmy pięciu tych, którzy są pod ich względem najatrakcyjniejsi, a u których obstawiać będziemy mogli na najlepszych dla nas warunkach. Wszystkich ich prezentujemy w naszym dzisiejszym rankingu.

najlepsi bukmacherzy w polsce
TOP 5 najlepszych zakładów sportowych Polsce

1. STS

Zasłużone pierwsze miejsce w naszym rankingu ląduje w rękach STS – bukmachera, który w naszym kraju uważany jest za najpopularniejszego. Nie bez powodu. Jak mówią statystyki, aktualnie posiada większościowe udziały na polskim rynku bukmacherskim. Jest w stanie poszczycić się zdecydowanie najszerszą ofertą na zakłady bukmacherskie. Typować u niego możemy wszystkie istniejące dyscypliny sportu i każde liczące się rozgrywki w ich obrębie. Co ważne, możemy tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne kursy bukmacherskie oraz dużą swobodę w obstawianiu. Tak przedmeczowym, jak i na żywo. STS to także:

 • świetna aplikacja mobilna, która nie jest uzupełnieniem jego serwisu bukmacherskiego, a jego pełnoprawną alternatywą,
 • usługi dodatkowe, które STS wprowadza jako pierwszy na rynku – sporty wirtualne i gry karciane,
 • świetna oferta promocyjna, która pozwoli nam jeszcze lepiej wykorzystać nasz budżet na zakłady, 
 • najlepsza oferta na e-sport – wraz z jej prezentacją na osobnej podstronie,
 • świetny, a przede wszystkim czytelny bonus powitalny,
 • wiele rynków bukmacherskich, dzięki którym nie musimy stawiać tylko na wynik wybranego spotkania sportowego.

STS jest bukmacherem, u którego można wykorzystać zdecydowanie kod promocyjny na rynku. Wpisując BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na www.STS.pl, jesteśmy w stanie sięgnąć po aż sześcioetapowy bonus:

 1. STS online da nam nawet 300 złotych za pierwszy depozyt (100% jego wartości).
 2. Zakład bez ryzyka do 100 złotych na pierwszy kupon (z kodem: BETONLINE).
 3. Zakład bez ryzyka równy 20 złotych (sporty wirtualne / BetGames).
 4. Drugi zakład bez ryzyka o wartości 20 złotych (sporty wirtualne / BetGames – w zależności od tego, na co wykorzystaliśmy pierwszy).
 5. Bonus do 500 złotych za drugi depozyt (50% jego wartości).
 6. Bonus do 700 złotych za trzeci depozyt (również 50% jego wartości).
sts online nowe bonusy
Nowe bonusy na start w zakładach STS online

To, ale i każdy inny element działalności STS sprawia, że jest on bukiem stanowiącym wzór do naśladowania dla wszystkich innych. Jest też firmą, o której po prostu powinniśmy mieć swoje konto.

2. Fortuna

Zasłużone drugie miejsce w naszym rankingu należy się Fortunie, która działa na rynku od tak dawna, jak jej największy konkurent (STS). W tym momencie jej oferta jest bardzo szeroka, a w wielu aspektach praktycznie bezkonkurencyjna. Fortuna wyróżnia się przede wszystkim swoim świetnym programem lojalnościowym, dzięki któremu docenia nie tylko swoich nowych klientów, ale i tych, którzy po prostu pozostają jej wierni. Jest bukmacherem bardzo wszechstronnym, ale i po prostu atrakcyjnym. Tak pod kątem kursów bukmacherskich, jak i biorąc pod uwagę rynki na zakłady, ofertę na żywo i formy płatności. Fortuna wyróżnia się również na poziomie takich elementów, jak:

 • Oferta na niższe ligi i poziomy rozgrywek w różnych dyscyplinach,
 • darmowe transmisje meczów – zwłaszcza tych z piłki nożnej,
 • szerokie horyzonty jeśli chodzi o ofertę promocyjną,
 • Fortuna Klub Plus – forum, w ramach którego można dyskutować z innymi typującymi,
 • wiele rozgrywek ekskluzywnych dla Fortuny, w tym popularne High League (MMA).

Rejestrując się u bukmachera na stronie www.eFortuna.pl również można sięgnąć po kod promocyjny BETONLINE i pozyskać dodatkowe środki na obstawianie. Choć promocja jest mniej atrakcyjna, niż w przypadku STS, naprawdę pozwala na znaczące podniesienie budżetu na zakłady. 

3. Superbet

Jeśli mielibyśmy wskazać bukmachera, który rozwija się najszybciej na naszym rynku, byłby to właśnie Superbet. Choć na rynku polskim istnieje on od niedawna, posiada olbrzymie doświadczenie poza jego granicami, które przenosi właśnie na niego. W Superbet możemy liczyć na bardzo atrakcyjne dla nas warunki na obstawianie. W przypadku wielu dyscyplin jest niemal bezkonkurencyjny – tak jeżeli chodzi o kursy, jak i o ilość rynków, w ramach której przyjmuje zakłady. Na uwagę zasługuje też jego super oferta, w której rzeczywiście podejmuje rękawice z najlepszymi graczami na naszym rodzimym rynku. Superbet może przyciągnąć nas do siebie między innymi:

 • Bardzo czytelną i funkcjonalną aplikacją mobilną, dającą nam mnóstwo możliwości,
 • świetną ofertą na spotkania na żywo – wyróżnia się w niej zwłaszcza na przestrzeni mniej popularnych dyscyplin,
 • bogatą selekcją usług dodatkowych, 
 • darmowymi transmisjami meczów – również tymi, których nie znajdziemy w ofercie konkurencji.
 • najszerszą na rynku paletą promocji bukmacherskich – bukmacher przygotował promocję praktycznie na każdy dzień.
superbet online nowe bonusy
Legalny bukmacher Superbet – aktualne bonusy na start

Co więcej, buk ten również pozwala wpisać kod promocyjny. Podając BETONLINE w czasie zakładania konta, zyskamy jeszcze więcej na start – to z kolei dodatkowo podnosi jego wartość. Superbet nie bez przyczyny jest w pierwszej trójce bukmacherów. Jest bukmacherem solidnym, godnym zaufania i na pewno takim, u którego po prostu warto mieć własne konto.

4. Betfan

Betfan to bukmacher bardzo charakterystyczny – nie tylko z uwagi na postać Mariusza Pudzianowskiego, który jest jego twarzą. Czwarte miejsce w naszym rankingu  bukmacherów zagwarantował sobie nie tylko podejściem do każdego ze swoich klientów, ale też bardzo solidnymi warunkami na obstawianie. Można u niego liczyć na naprawdę solidne pokrycie wszystkich popularnych (i mniej znanych) dyscyplin. Jego mocnymi stronami są między innymi:

 • Świetna oferta na e-sport, umiejscowiona w osobnej zakładce strony internetowej tego buka,
 • obstawianie mniej standardowych zdarzeń – w tym między innymi pogody na dzień jutrzejszy,
 • możliwość zawierania tak zwanych Custom Betów – zaprojektowanych przez siebie zakładów na wszystko, co można chcieć obstawiać,
 • bogata oferta na usługi dodatkowe – sporty wirtualne i gry karciane,
 • Betbuilder, w którym można tworzyć zaawansowane kupony z wieloma typami na jedno zdarzenie.
 • bardzo czytelne warunki bonusów promocyjnych.
Betfan promocja, kod promocyjny, aktualny kod
Betfan promocja, kod promocyjny, aktualny kod

Więcej z oferty Betfanu możemy wycisnąć przy użyciu kodu promocyjnego BETONLINE.

5. Fuksiarz

Fuksiarz to jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku, niemniej jednak na pewno zasługujących na to, by znajdować się w naszym rankingu najlepszych bukmacherów. Stwarza świetne warunki do obstawiania, a przede wszystkim stara się o stałe poszerzanie swojej oferty. Wyróżnia się swoją ofertą na popularne ligi piłkarskie, ale i możliwość zawierania zakładów AKO na jedno wydarzenie w tak zwanym “Fuks Kreatorze”. Jego mocne strony to również:

 • Świetnie zorganizowane usługi dodatkowe, w tym jeden z nielicznych na rynku polskich stołów pokerowych (drugi znajdziemy w STS),
 • świetna aplikacja mobilna, którą pobierzemy ze strony www.Fuksiarz.pl z możliwością korzystania z wszystkich elementów jego oferty,
 • doskonała promocja Cashback bez limitu, będącą jedną z najlepszych na rynku,
 • wiele zakładów specjalnych dostępnych w ofercie,
 • możliwość tworzenia tak zwanych szybkich kuponów, w których system sam dobiera zdarzenia (z przyzwoitymi algorytmami),
 • czytelny serwis internetowy i aplikacja mobilna – w sam raz dla początkujących użytkowników,
 • bardzo szybkie metody płatności, dzięki którym zasilanie konta i wypłacanie środków przebiega bardzo sprawnie,
 • szeroka oferta na mecze na żywo, wraz z bardzo responsywnym aktualizowaniem rynków bukmacherskich w czasie ich trwania.

Fuksiarz jest jednym z tych bukmacherów, którzy dają nam możliwość skorzystania z bardzo ciekawej oferty na start. U niego również będziemy mogli zwiększyć jej atrakcyjność poprzez wykorzystanie kodu promocyjnego BETONLINE, dostępnego wyłącznie przy zakładaniu konta.

5 / 5. Ocen: 6