Skoki narciarskie z zakładem bez ryzyka w Totalbet – bonus do 50 PLN

Do 50 PLN bonusu otrzymają gracze, którzy na stronie Totalbet obstawią kupony dotyczące skoków narciarskich i przegrają. Jakie są szczegóły promocji? O tym można przeczytać poniżej.

Skoki narciarskie z zakładem bez ryzyka w Totalbet - bonus do 50 PLN
Skoki narciarskie z zakładem bez ryzyka w Totalbet – bonus do 50 PLN

Promocja opisywana w tym wpisie dotyczy tylko i wyłącznie skoków narciarskich. W sytuacji, gdy gracz obstawi kupon zgodnie ze wskazówkami zawartymi poniżej i jedno zdarzenie „nie wejdzie”, otrzyma zwrot 100% stawki.

Skoki narciarskie bez ryzyka w Totalbet 👈

Członkowie społeczności Totalbet, którzy obstawią zakład z minimum 4 zdarzeniami z oferty skoków narciarskich w dniach 21-24 listopada 2019 roku i jeden typ nie wejdzie otrzymają do 50 PLN premii. Akcja dotyczy wydarzeń przedmeczowych na stronie www.Totalbet.pl.

Minimalna stawka kuponu kwalifikującego się do bonusu, nie została wyznaczona. Typer może więc swobodnie dysponować swoim depozytem. Ustalono za to najniższy możliwy kurs kuponu i wynosi on:

  • 1,20 (pojedynczego zdarzenia)
  • 2,00 (łączny)

W promocji wezmą udział zakłady, które rozstrzygną się najpóźniej do 2 w nocy w dniu 25 listopada 2019 roku.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z akcji promocyjnej „skoki narciarskie z zakładem bez ryzyka w Totalbet – bonus do 50 PLN„, wyłączono dwie sytuacje. Należą do nich kupony:

  • specjalne – np. Total Hit, Total Boost,
  • w których nawet 1 zdarzenie rozliczono jako zwrot, sprawiają, że ostateczna liczna rozliczonych zdarzeń zmniejszy się poniżej 3

Do 50 PLN bonusu na skoki narciarskie w Totalbet

Legalny bukmacher Totalbet wyznaczył szczegóły dotyczące warunków wypłaty premii:

  • jednokrotny obrót
  • ilość zdarzeń na kuponie – co najmniej 4
  • kurs łączny nie niższy, niż 2,00
  • kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1,20

Warto pamiętać, że tylko pierwszy zakład spełniający powyższe warunki, zostanie automatycznie zakwalifikowany do zabawy. Na jednego gracza przypada jeden bonus.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0