Siatkarski cashback – do 500 PLN bonusu w siatkarskim Pucharze Świata

Trwa siatkarski Puchar Świata. Użytkownicy Betclic, którzy śledzą poczynania sportowców i zapiszą się do promocji „Siatkarski cashback”, będą mogli otrzymać nawet 500 złotych premii. Szczegóły promocji w dalszej części wpisu.

Do 500 PLN bonusu w siatkarskim Pucharze Świata
Do 500 PLN bonusu w siatkarskim Pucharze Świata

Do kiedy trwa promocja Siatkarski Cashback w Betclic?

Promocja obowiązuje od 4 października 2019 roku do 15 października 2019 roku. Dotyczy tylko i wyłącznie graczy, którzy zapisali się do zabawy, klikając banner Organizatora na www.Betclic.pl lub w aplikacji.

Promocja obowiązuje na zdarzenia przedmeczowe, jak i na żywo. Dotyczy kuponów pojedynczych, oraz wielokrotnych. W razie niepowodzenia, legalny bukmacher Betclic zwraca 10% postawionej stawki.

Maksymalna kwota cashbacku wynosi 500 złotych. Organizator zaznacza, że premia będzie przyznawana dzień po zakończeniu akcji, czyli 16 października 2019 roku.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warunki promocji ograniczają się do kursu na kuponie: 1,50. Stawka, za jaką typowane są spotkania, nie ma żadnego znaczenia. Niezależnie od wyniku, typer i tak uzyska pozytywne rozwiązanie.

Kupony kwalifikujące się do akcji muszą dotyczyć spotkań siatkówki rozegranych od 4 do 15 października (z wyłączeniem siatkówki plażowej).

Betclic zaznacza, że nie ma ograniczenia w ilości kuponów kwalifikujących do promocji.

Wypłata bonusu w Betclic

By wypłacić bonus w Betclic, należy obrócić otrzymanymi środkami 4 razy po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 90 dni.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0