Promocja „Kornery” w eToto – 25 PLN freebet za typowanie rożnych

Za typowanie rożnych legalny bukmacher eToto oferuje 25 PLN freebetu. Darmowy zakład zostanie przyznany graczowi, który zagra kupon za co najmniej 50 złotych i rozliczy go jako przegrany.

promocja etoto
Promocja „Kornery” w eToto – 25 PLN freebet za typowanie rożnych

Wzięcie udziału w promocji nie jest w żaden sposób skomplikowane. Wystarczy zapisać się do bonusu i kliknąć ,,zatwierdź” po pojawieniu się pop-upu. Kolejne kroki to spełnienie poniższych warunków.

Zasady promocji „Kornery” w eToto
⚽⚽⚽

  • wytypowanie kuponu na zdarzenia live/przedmeczowe
  • zagranie za co najmniej 50 złotych po kursie minimum 1,02
  • obstawienie sumy rzutów rożnych w spotkaniach piłkarskich
  • rozliczenie kuponu jako przegranego

Bukmacher eToto zaznacza, że wypłaca środki w ciagu 20 minut od kliknięcia wyświetlonego baneru.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w promocji piłkarskiej, jest posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego. Gracze, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, mogą to zmienić na stronie bukmachera.

25 PLN freebet to doskonały sposób na otarcie łez po przegranym zakładzie. Przy odrobinie szczęścia, darmowy zakład przeobrazi się w wygraną 🙂

betclic kod
Kod promocyjny Betclic – aktualny KOD500

Promocja w eToto odnawia się do tydzień. Jeżeli gracz otrzyma bonus i z niego nie skorzysta w danym tygodniu obowiązywania akcji promocyjnej, nagroda przepadnie.

eToto oferuje w pełni bezpieczną rozrywkę, dzięki posiadanemu zezwoleniu Ministerstwa Finansów, gwarantującemu funkcjonowanie zgodnie z polskim prawem.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0