Premia powitalna w Betclic – aktualny kod promocyjny „KOD510”

Aktualny kod promocyjny w Betclic („KOD510”), umożliwia odebranie specjalnego bonusu dla nowych graczy. Premia powitalna aktywowana dzięki kuponowi, wynosi nawet 510 PLN.

Super kod promocyjny w Betclic - "KOD510" dla nowych
Premia powitalna w Betclic – aktualny kod promocyjny „KOD510”

510 PLN w Betclic za rejestrację

Premia powitalna w Betclic wynosi nawet 510 PLN. By móc z niej skorzystać, trzeba spełnić kilka banalnych warunków. Cashback zostanie przyznany graczom, którzy zagrają pierwszy kupon i rozstrzygną go jako przegrany.

Innymi słowy – nowy gracz skorzysta z premii, jeżeli:

  • założy darmowe konto na www.Betclic.pl lub w aplikacji
  • wpisze podczas rejestracji aktualny kod promocyjny „KOD510”
  • wpłaci pierwsze środki
  • zagra kupon
  • przegra

Na jego konto bonusowe zostanie wpłacona równowartość stawki przegranego kuponu. Co się stanie, jeżeli wygra? 100% środków z wygranej trafi na jego konto. Akcja promocyjna w Betclic nie ma kruczków prawnych. Pierwszy zakład obstawiany jest bez żadnego ryzyka.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jedynym ograniczeniem jest maksymalna kwota zwrotu, szacowana na 510 PLN. By jakkolwiek odczuć ten nałożony przez organizatora, limit, trzeba zagrać za 510 złotych lub więcej. Typerzy obstawiający za niższą stawkę, mogą liczyć na zwrot 100% poniesionej inwestycji.

Adresatami promocji, którzy najbardziej skorzystają na premii powitalnej, są gracze stawiający pierwsze kroki w bukmacherce. Ich pierwszy kupon zazwyczaj wiąże się z dużym stresem, a dzięki bonusowi w Betclic, będzie czystą przyjemnością.

Promocja nie podlega podziałowi. Nie można z niej skorzystać więcej niż jeden raz. Jest adresowana do nowych użytkowników Betclic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0