Premia powitalna u bukmachera Betfan

0
646
bonus w betfan

Gracze, którzy jeszcze nie mają konta na Betfan.pl, mogą skorzystać z wyjątkowej promocji stworzonej przez tego bukmachera. 3000 złotych to kwota, jaką można zyskać dzięki rejestracji.

Betfan bonus i kod promocyjny

Ani zdobyć bonus powitalny, należy założyć darmowe konto w Betfan.pl. Po rejestracji konieczne jest dokonanie depozytu na kwotę co najmniej 20 złotych. Dalszym krokiem jest obrócenie dziesięcioprocentową premią po kursie minimum 2.00.

Chcąc brać udział w akcji dalej, trzeba pięciokrotnie obrócić bonusem od trzech pierwszych depozytów (10% od każdej wpłaty) po kursie co najmniej 1.20 i AKO 2.00 na nie mniej niż 3 zdarzenia.

Bonus w postaci dziesięciokrotnego mnożnika wygranej, można zgarnąć dopiero po przeniesieniu środków premiowych z konta bonusowego na główne konto bukmacherskie gracza.

Brzmi skomplikowanie? Nic nie szkodzi. Poniżej zasady przyznawania premii w pigułce.

Jak zdobyć premię na start w Betfan?

  1. Wpłacić pierwszy depozyt (co najmniej 20 złotych).
  2. Jednokrotnie obrócić środkami po kursie co najmniej 2.00.
  3. Otrzymać 10% premii od pierwszych trzech wpłat i obrócić nimi x5 po kursie co najmniej 1.20 i AKO 2.00 na minimum 3 zdarzenia.
  4. Cieszyć się x10 powiększeniem wygranej.
Bonus w Betfan
Bonus w Betfan

Jak odebrać bonus powitalny?

Ostatnim warunkiem wypłaty bonusu powitalnego w Betfan, jest przeniesienie środków z konta premiowego na konto główne. Taki krok gwarantuje automatyczne pomnożenie wygranej x10.

Jeżeli którekolwiek warunki promocji są dla gracza niejasne, może on w każdej chwili zajrzeć do regulaminu akcji znajdującego się na głównej stronie organizatora.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0