Nowi typerzy zakładów bukmacherskich mają zazwyczaj mocno pod górkę. Oczywiście firmy bukmacherskie starają się ich nadal przyciągnąć, oferując atrakcyjne bonusy oraz promocje (od czasu do czasu) – przez co napływ nowych typerów jest niemalże stały w ilości. Jednakże musimy pamiętać o tym już na starcie – zakłady bukmacherskie są tak stworzone, żebyśmy przegrywali od początku. Ale nasz poradnik powinien wam ułatwić wygraną u bukmachera!

Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich

Nie denerwuj się – tylko na tym stracisz

Na sam początek – zachowanie spokoju to absolutnie najważniejsza rzecz. Jest to o tyle kluczowe, że może to mieć spory wpływ na to czy nasze obstawianie zakładów bukmacherskich będzie udane czy też nie. Dobrym sposobem na to aby się za bardzo nie ekscytować jest przyjmowanie le… nie no żartujemy, najlepiej co można w takich sytuacjach zrobić – to jeśli jesteśmy w domowym zaciszu – wypić sobie ziołową herbatę, bądź pooddychać głęboko i liczyć do dziesięciu – za każdym razem kiedy się zdenerwujemy.

Bez znajomości rodzajów zakładów bukmacherskich – daleko nie zajedziesz

No niestety, taka jest prawda – jeśli nie znamy zasad gry, to jesteśmy przegrani już na starcie. Jeśli chodzi o popularność, to numer jeden (przy zakładach bukmacherskich na piłkę nożną oczywiście) jest zakład trzydrogowy. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.

Oprócz tego, możemy również zacząć też obstawiać tak zwane zakłady specjalne. Są one o tyle fajne, że jeśli nie interesujemy się sportem – to możemy je obstawiać, z racji tego że rzadko kiedy dotyczą one sportu. Jak sama nazwa mówi – są to zakłady specjalne, czyli takie które są przygotowywane przez bukmacherów na specjalną okazję – na przykład zbliżające się wybory prezydenckie – bądź też inne wydarzenia, na przykład ostatni wyścig na marsa prowadzony pomiędzy SpaceX a NASA (#TeamMusk!).

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Na co powinniśmy zwracać uwagę na starcie?

Przede wszystkim, początkujący gracz zakładów bukmacherskich powinien korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych firm bukmacherskich, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów, z racji tego że w 2017 roku Ustawa Hazardowa uległa nowelizacji, przez co wszyscy bukmacherzy, którzy chcieliby oferować zakłady bukmacherskie na terenie naszego kraju – muszą się ubiegać o licencję naszego MF.

A co jeśli już zapoznaliśmy się z nudną regułką powyżej?

 Po wyborze legalnego bukmachera, warto zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin. Jak widzicie, trochę trzeba się nauczyć, zanim zaczniemy wygrywać u bukmachera, ale jeśli będziemy zmierzać do celu małymi kroczkami, to na pewno kiedyś się nam to uda.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja: Basket – 40 PLN na koszykówkę w Betclic
Następny artykułBonus do 50 PLN na Totolotek Puchar Polski
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce w pełni legalny? Czy każdy, który jest w języku Polskim posiada licencję i zezwolenie na działalność w Polsce? Bukmacherzy online jak Noblebet, Betfan czy Ewinner są legalni w Polsce? No te pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.