Poradnik bukmacherski – czyli jak lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie

Obstawianie zakładów u bukmachera z reguły łatwym zadaniem nie jest, no I nic w tym dziwnego, jednakże z drugiej strony musimy wziąć pod uwagę to, że jeśli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie z sukcesami, to musimy zrobić to w odpowiedni sposób. Jak więc najlepiej obstawiać zakłady u bukmachera? O tym już za chwilę!

Poradnik bukmacherski – czyli jak lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie

Nigdy się nie odgrywaj

Jeśli postawisz całą pulę w grze i przegrasz, to zapewne będziesz się chciał ,,odegrać”. Zatrzymaj się w tym momencie, ponieważ jest to prosta droga do tego, aby się uzależnić od zakładów bukmacherskich. Jeśli podzielisz swoje środki na to, abyś mógł miesięcznie obstawić kilka mniejszych zakładów, możesz zwiększyć swoje szanse na zarobienie pieniędzy w dłuższej perspektywie, jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz. Pamiętaj, że w tej branży nie ma rzeczy niemożliwych, więc tego wieczoru każdy zespół może wygrać. Dlatego też jeśli przegrasz, to się nie odgrywaj. Nie ma gorszego sposobu na zarządzanie środkami niż kontynuowanie obstawiania i próbowanie odbicia się po dniu przegranych.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Uważaj na nieprawdziwe informacje

Biorąc pod uwagę, że firmy zajmujące się grami losowymi zatrudniają często doświadczonych analityków, to niektórzy szukają wahań kursów jeśli chodzi o zakład, który obserwują. Zgodnie z tym mitem, jeśli dany kurs spada, oznacza to, że buk wie więcej niż ty i dlatego nie warto pakować się w taki zakład, ale jednak to tylko mit. Za wyznaczenie kursu odpowiadają statystyki i analizy, ostatecznie jest to tylko ludzka decyzja i jak wszystkie inne decyzje można ją zmienić, więc nie warto szukać dziury w całym, ponieważ możemy się tylko na tym przejechać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Znajdź swoją niszę

To naturalne, że każdy chciałby obstawiać tylko najlepsze ligi oraz zakłady, ale jako początkujący gracz zakładów bukmacherskich zawsze powinieneś starać się poprawić skuteczność swoich umiejętności bukmacherskich, a nie typować tylko co ci się żywnie podoba, aby przetracić swoje pieniądze. Pamiętaj, że bukmacherzy muszą zwracać uwagę na czołowe pozycje w każdym sporcie i zawodach. Najlepszym sposobem na wygranie pieniędzy jest znalezienie swojej niszy, oraz sukcesywne dowiadywanie się więcej na ten temat. Jeśli zostaniesz ekspertem w niszowej dyscyplinie sportowej (takiej jak na przykład rzutki), zwiększysz swoje szanse na pokonanie firmy bukmacherskiej, ponieważ przedsiębiorstwa oferujące zakłady sportowe nie mają czasu ani zasobów, aby w pełni zadbać o niszową ligę, która może według nich nie przynosi jakichś wielkich pieniędzy, ale kto powiedział, że dla ciebie nie jest to wystarczająca suma na start? W końcu w Internecie jest wiele informacji, a codzienne uzupełnianie wiedzy może przysporzyć ci naprawdę wysokich wygranych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0