Poradnik bukmacherski 2021 – czyli jak zacząć obstawiać zakłady online!

Wielu początkujących graczy podchodzi do grania u bukmachera w ten sposób, że wydaje im się, że mogą wygrywać miliony, praktycznie nic nie robiąc. Oczywiście jest to złe podejście, ponieważ tylko naprawdę dobrzy typerzy mogą wygrywać – mimo wszystko, jeśli się postarasz, to i ty zaczniesz wygrywać!

Poradnik bukmacherski 2021 – czyli jak zacząć obstawiać zakłady online!

Nie reaguj na porażki emocjonalnie

Pamiętaj, że jeśli nie wygrasz wiele razy z rzędu, nie denerwuj się. Spokojnie przeanalizuj wszystkie swoje przegrane kupony i postaraj się znaleźć źródło problemu. Być może w takim przypadku warto chwilowo zrezygnować z obstawiania zakładów lub chwilowo spróbować innej dyscypliny.

Często zdarza się, że dobra passa danej drużyny przeciwko konkretnemu przeciwnikowi jest bardzo zależna od pewnych czynników, a bukmacherzy nie bierą tego pod uwagę i tylko podnoszą kursy. W skokach narciarskich gracze mają swoją ulubioną platformę do skoków, a w piłce nożnej swój ulubione boisko. Dlatego też warto przeanalizować wszystkie możliwe metody, aby zawęzić możliwość potencjalnych rezultatów.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Bądź cierpliwy!

Jednym z błędów często popełnianych przez początkujących graczy zakładów bukmacherskich jest chęć szybkiego zarobienia pieniędzy. Najlepiej zacząć od analizy danego zakładu, a dopiero potem bawić się w obstawianie. Cierpliwość to niezwykle ważna cecha – pozwala wygrać więcej, ale tylko tym, którzy postępują poprawnie i metodycznie.

Analiza bukmacherska

Najważniejszą rzeczą w zakładach sportowych jest analiza twoich zakładów. Im lepsza analiza gry, tym większa szansa na wygraną. Unikaj bardzo powszechnego zjawiska, gdzie wszyscy mówią (na przykład na forach bukmacherskich) że dana drużyna na pewno wygra – obstawiaj tylko wtedy, kiedy jest to poparte twoją analizą. Warto nie tylko sprawdzić aktualne miejsce danej drużyny w lidze, ale warto też sprawdzić statystyki meczowe dotyczące aktualnego statusu gospodarza, czy gościa. Dana drużyna może osłabić się z powodu wielu kontuzji graczy. Pamiętaj też, że czasami same wyniki mogą Cię zaskoczyć. Warto jest też skorzystać z rankingów firm bukmacherskich – dzięki temu szybko sprawdzisz, czy kursy danego zakładu u twojego buka są najwyższe, czy też ktoś zaproponuje lepszą ofertę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o czytaniu regulaminów!

Naturalnie wydaje się to całkiem nudne, ale warto jest czytać regulaminy. Jest to szczególnie ważne, jeśli mówimy o promocjach bukmacherskich – dlaczego? Otóż bukmacherzy często zawierają pewne zapisy – na przykład ile razy musisz obrócić bonusem, aby je wypłacić, co często jest dużą przeszkodą dla początkujących graczy przy próbie wypłacenia bonusu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0