Pakiet Pudziana w Betfan – 3000 PLN ekstra dla nowych

Co ma wspólnego Mariusz Pudzianowski z obstawianiem? Odpowiedź jest prosta – Pakiet Pudziana, czyli promocję bukmacherską w Betfan, skierowaną do nowych graczy. W ofercie specjalnej do zdobycia jest aż 3000 złotych!

Pakiet Pudziana w Betfan - 3000 PLN ekstra dla nowych
Pakiet Pudziana w Betfan – 3000 PLN ekstra dla nowych

Bonusy bukmacherskie dzielą się na takie, które przeznaczone są dla typerów aktywnych, którzy na stronie bukmachera mają już konto, oraz na takie, które dotyczą nowych użytkowników. Pakiet Pudziana to oferta skierowana właśnie do tych drugich – by grało im się lepiej! 🙂

W opisywanej promocji w zakładach bukmacherskich Betfan, do zdobycia jest aż 3000 złotych. Wszystko za sprawą dziesięciokrotnego powiększenia wygranej podczas przenoszenia środków bonusowych na konto główne.

Pakiet Pudziana – regulamin promocji 👁

  • Pakiet Pudziana to oferta promocyjna, w której za rejestrację na www.Betfan.pl do zdobycia jest aż 3000 PLN
  • bonus przyznawany jest od trzech pierwszych wpłat i wynosi 10%, maksymalnie 100 PLN
  • by z niego skorzystać, należy obrócić depozytem (minimalnie 20 PLN) po kursie nie niższym, niż 2,00
  • ostatni krok stanowi obrócenie środkami według zasad regulaminu (w dalszej części wpisu)

Pakiet Pudziana w Betfan – 3000 PLN ekstra dla nowych obowiązuje zarówno nas stronie, jak i w aplikacji. Do promocji nie kwalifikują się gracze posiadający już aktywne konto bukmacherskie.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

3000 złotych premii w Betfan – jak grać? 🤔👇

Maksymalna wygrana, czyli aż 3000 PLN, przeznaczona jest dla graczy, którzy od każdego depozytu zgromadzą 100 PLN i w momencie przenoszenia środków, zastosują zdobyty mnożnik x10. W konsekwencji na ich koncie pojawia się 3000 PLN ekstra, stanowiąc dziesięciokrotność 300 PLN.

Wypłacenie środków bonusowych jest możliwe po obróceniu nimi zgodnie z poniższymi wytycznymi:

  • pięciokrotność bonusu
  • kurs zakładu minimum 1,45
  • minimalna ilość zdarzeń na kuponie: 2

Legalny bukmacher Betfan ustalił 1000 PLN, jako maksymalną stawkę bonusu, na podstawie którego przyznana zostaje premia.

Betfan to bukmacher oferujący legalne usługi. Gwarancją bezpieczeństwa jest w tym przypadku zezwolenie Ministerstwa Finansów RP.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0