Obstawianie zakładów na piłkę ręczną – jak to się robi?

Zakłady na piłkę ręczną są kategorią zakładów dość niszową, ponieważ co prawda mamy wielokrotnych mistrzów świata w swoim kraju, jednakże mało kto interesuje się tą dyscypliną sportową. Jak więc obstawiać zakłady na piłkę ręczną? O tym dowiesz się za chwilę!

Obstawianie zakładów na piłkę ręczną – jak to się robi?

Specyfika obstawiania zakładów na piłkę ręczną

Nie da się ukryć, że piłka ręczna jest zbyt dynamiczna, aby podejmować nagłe ryzyko podczas obstawiania. Podobnie, zalecamy unikanie stawiania zakładów na żywo, no chyba że obstawiasz tylko po to, aby wzbudzić emocje. Tak samo lepiej nie obstawiać na swoje ulubione drużyny, ponieważ twoje współczucie dla klubu może zniekształcić rzeczywisty obraz spotkania, przez co źle obstawisz swój zakład.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Emocje odstaw na boczny tor

Kiedy przegrywasz zakład, ważne jest również, aby odłożyć na bok swoje emocje. Nie wpadaj zaraz na stronę legalnego bukmachera po przegranej i nie obstawiaj kolejnego zakładu, bo za chwilę stracisz cały swój budżet na obstawianie na ten miesiąc. Weź głęboki oddech, poświęć chwilę na przemyślenie, dokładnie przeanalizuj wszystko, wyciągnij wnioski oraz odpocznij przed następnym obstawianiem.

Analiza zakładów jest bardzo ważna

Zwykle warto poświęcić pierwszą połowę swojego czasu na analizę, a następnie drugą na to, aby postawić. Jeśli połączysz fakty i analizę bukmacherską ze znajomością gry danego zespołu, to na pewno pomoże Ci to wygrać kolejny zakład.

Jeśli dopiero zaczynasz

Poznaj zasady gry, obejrzyj niektóre z wcześniejszych meczów, oraz pamiętaj, że biało-czerwoni należą do najlepszych drużyn na świecie. Zrozum równowagę potęgi polskiej i europejskiej piłki ręcznej. Która drużyna jest najsilniejsza, a która pozostaje w tyle za innymi zespołami. W ten sposób, gdy wszystko po pandemii wróci do normy, możesz od razu postawić zakład i wygrać.

Piłka ręczna to świetny sport do zarabiania pieniędzy. Szybka, dynamiczna i często atrakcyjna w stosunkowo wysokich kursach bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto obstawiać zakłady na żywo na piłkę ręczną?

Otóż sytuacja na korcie zmienia się bardzo szybko, a niektóre drobne szczegóły mogą niemal natychmiast zmienić grę. Ale nawet jeśli tak nie jest, możliwe jest, że dana drużyna weszła na wyższy poziom, na przykład odrabiając straty w pierwszej połowie roku. Doświadczony gracz może to dostatecznie szybko dostrzec i od razu to wykorzystać – dlatego też obstawianie zakładów na żywo w przypadku piłki ręcznej polecamy raczej bardziej doświadczonym graczom.

Jest jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać, stawiając takie zakłady. Na przykład może się tak zdarzyć – jeśli nie jesteś wystarczająco szybki – nie będziesz w stanie postawić zakładu. Zazwyczaj zakłady są zawieszane przed wykonaniem rzutu karnego lub jeśli nie jest jasne, co się stało. Dopóki kurs jest widoczny na ekranie podczas transmisji, uważnie obserwuj sędziego. Możesz w ten sposób wyprzedzić bukmachera, ponieważ sędzia zwykle potwierdza decyzję arbitra z kilkusekundowym opóźnieniem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0