Nawet 200 złotych nagrody w Etoto

Etoto nie oszczędza na nowych graczach. Dla osób, które założą darmowe konto u legalnego bukmachera, organizator przygotował nawet 200 złotych premii. Jak uzyskać takie środki zupełnie za darmo? O tym niżej.

Premia powitalna w etoto
Nawet 200 złotych nagrody w Etoto

Premię otrzymają użytkownicy, którzy założą darmowe konto w Etoto.pl, dokonają pierwszej wpłaty na dowolną sumę, a następnie obrócą uzyskaną premią 4-krotnie. Proste?

Warunki wypłaty premii w Etoto

Podsumowując, by otrzymać 200% premii w Etoto, należy:

  • założyć darmowe konto u bukmachera
  • dokonać pierwszego depozytu
  • otrzymać 200% premii
  • cieszyć się w sumie trzykrotnością wpłaconej sumy

By móc korzystać z bonusowych środków bez obaw, należy obrócić nimi i depozytem czterokrotnie po kursie minimum 2,20 dla zdarzeń pojedynczych i wielokrotnych, przy czym w przypadku zdarzeń wielokrotnych, jedno wydarzenie nie może mieć kursi mniejszego, niż 1,50.

Przykładowe depozyty i kwoty premii:

Za wpłacone 40 złotych, gracz otrzymuje premię w postaci 80 złotych, czyli ostatecznie korzysta z kwoty 120 złotych.

Za depozyt na poziomie 50 złotych, użytkownik otrzymuje 100 złotych, co w dalszym rozrachunku daje 150 złotych na grę.

Najkorzystniejszą opcją jest przelanie 100 złotych na konto bukmacherskie. Premia w takim przypadku wynosi 200 złotych, więc środki przeznaczone na grę sumują się do wartości 300 złotych.

Na obrót środkami bonusowymi, gracz ma 30 dni od momentu uzyskania premii.

Kod promocyjny Betonline
Kod promocyjny do Betfan

Legalny bukmacher Etoto posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów. Dla użytkowników platformy oznacza to bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta, mogą je w każdej chwili założyć na stronie organizatora. Warto pamiętać o tym, że promocja obowiązuje na rejestracje po 1 sierpnia 2019 roku.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0