Najpopularniejsze promocje bukmacherów online

Każdy bukmacher internetowy żeby się wyróżnić i pozyskać nowych graczy stara się dostosować do obowiazujących trendów. Nieprzerwanie od lat najważniejszym kryterium pozyskiwania klientów jest oferta promocji bukmacherskich, które działają jak magnes na graczy. Poniżej krótkie przedstawienie tych popularnych promocji, które występują u bukmacherów internetowych.

promocje bukmacherskie za darmo
Jakie promocje bukmacherskie są popularne w zakładach online

Promocja dla nowych klientów

Każda firma bukmacherska stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów. Najprostszym sposobem na pozyskanie nowych graczy jest zaoferowanie im ciekawych promocji. Jedna z takich promocji polega na pomnażaniu pierwszego depozytu. Klient, który zdecyduje się założyć konto gracza i wpłacić pierwsze środki, liczyć może na dodatkowe pieniądze od firmy bukmacherskiej. W niektórych firmach bukmacherskich klienci mogą liczyć na podwojenie wpłaconych środków.

Oznacza to, że na koncie gracza, który wpłacił 300 zł, po uwzględnieniu promocji znajdzie się 600 zł. Osoby korzystające z tego rodzaju promocji muszą mieć świadomość, że jest ona zazwyczaj obwarowana wieloma dodatkowymi warunkami. Żeby móc wypłacić bonusowe pieniądze, trzeba najpierw kilkukrotnie nimi obrócić. Niekiedy czas na wykonanie obrotu jest mocno ograniczony.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus od bukmachera, czyli darmowy zakład

Darmowe zakłady nazywane również freebetami przyznawane są zarówno nowym, jak i stałym graczom. Gracz w ramach promocji otrzymuje zazwyczaj kilka lub kilkanaście złotych, które może postawić na dowolny zakład. Jeżeli typ okaże się trafny, wygrana trafia na konto gracza. Jeżeli typ będzie nietrafiony, gracz nic nie traci.

Firmy bukmacherskie zwykle przyznają freebet nowym graczom, aby zachęcić ich do spróbowania swych sił w grach bukmacherskich bez ryzyka utraty własnych środków. Nowy gracz może więc sprawdzić, na czym polega istota zawierania zakładów wzajemnych niejako na koszt bukmachera. Freebety dla stałych graczy przyznawane są zwykle w dniu ich urodzin. Na darmowe zakłady mogą również liczyć gracze, którzy częściej przegrywają, niż wygrywają. Tego rodzaju promocje mają zachęcić ich do ponownego spróbowania swych sił w bukmacherce.

Zakład bez ryzyka, czyli cashback

Cash back to promocja, która przypomina nieco freebet. W tym wypadku jednak gracz nie otrzymuje dodatkowych środków na swoje konto, ale dostaje możliwość postawienia darmowego zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, środki trafiają na konto gracza, jeżeli typ będzie nieprawidłowy, gracz nie traci postawionych pieniędzy, ponieważ wracają one na jego konto.

Zazwyczaj promocje typu cashback obwarowane są pewnymi warunkami. Występują m.in. ograniczenia w wysokości kwoty, za jaką można postawić zakład, a także wymagania dotyczące minimalnego kursu oraz minimalnej ilości zdarzeń na kuponie. Zwykle, aby gracz mógł wypłacić pieniądze z wygranej uzyskanej w ramach promocji, musi ją jeszcze kilka razy obrócić.

Inne ciekawe promocje bukmacherskie

Większość firm bukmacherskich oferuje swym klientom także inne promocje. Stali gracze skorzystać mogą z programów lojalnościowych i konkursów. Niektórzy bukmacherzy prowadzą comiesięczne rankingi graczy. Gracze gromadzą punkty do klasyfikacji. Najwyżej sklasyfikowane osoby mogą zdobywać wartościowe nagrody rzeczowe.

W ramach promocji firmy bukmacherskie oferują także swym klientom okresowe superoferty, w ramach których na wybrane zdarzenia zostają podwyższone kursy. Niektórzy bukmacherzy dają klientom możliwość zagrania bez podatku. W takiej promocji bukmacher pokrywa koszty podatku z własnej kieszeni, dzięki czemu gracz może wygrać więcej.

0 / 5. Ocen: 0