Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów sportowych w internecie

Typowanie zakładów online z sukcesami nie jest prostym zajęciem, jednakże jeśli nam się to uda, to możemy liczyć na naprawdę ciekawe gratyfikacje pieniężne, za na przykład prawidłowe wytypowanie wyniku spotkania naszej ulubionej drużyny sportowej. No dobrze, ale jak w takim bądź razie zacząć typowanie zakładów sportowych online?

Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów sportowych w internecie

Osiąganie sukcesu na zakładach

Marzeniem każdego początkującego typera jest regularne zarabianie pieniędzy. Z typowania można (podobno) się utrzymać, ale niestety nie jest to łatwe. Aby osiągnąć sukces w typowaniu zakładów, trzeba dysponować ogromną wiedzą, być osobą stabilną emocjonalnie, oraz mieć analityczny umysł. Kolejną ważną cechą dobrego gracza jest cierpliwość. Osoby, które traktują typowanie hobbystycznie, z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi, jednakże ,,profesjonalni” typerzy to nieliczny odsetek graczy, ponieważ mimo iż potrafią oni zarobić naprawdę imponujące kwoty, to praktycznie poświęcają oni całe swoje życie na analizy, typowanie spotkań etc, co bardzo łatwo może skończyć się uzależnieniem.

Kwoty, które możemy wygrać

Sumy, które możemy wygrać na typach sportowych, z góry ustalane są przez tak zwany ,,kurs” – czyli mnożnik przez jaki bukmacher rachuje naszą wygraną. A jeśli chodzi o ustalanie wygranej, to oczywiście, chodzi nam po części tutaj to, że im więcej obstawimy – tym więcej wygramy, ale pamiętajmy, że jako początkujący typer lepiej jest obstawiać niższe sumy, niż od razu pół naszego majątku, z racji tego że co z tego że obstawimy tyle a tyle, skoro nasze szanse na wygraną są minimalne? To jak rzucać się do wybiegu dla misi, tylko po to a by wyłowić 2-3 złote z fosy, do której zazwyczaj ludzie wrzucają drobne. Jednakże o ile bukmacher nie ustalił żadnego limitu na wygraną, to wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane u bukmacherów występowały na zakładach akumulowanych. Typy akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny bardzo popularne. Szansa na wygraną z takiego kuponu jednak jest bardzo mała. Wysokość wygranej jest uzależniona od wielu zmiennych. Mając zamiar obstawiać dłużej u bukmachera, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jakiej sytuacji się znajdujemy, i biorąc te czynniki pod uwagę, zmniejszymy również szansę na zrobienie czegoś głupiego.

Przed tym, jak zaczniesz obstawiać

Nie da się ukryć, że w celu pozyskania nowych graczy legalne firmy bukmacherskie oferują konkurencyjne kursy na wydarzenia sportowe. Oferta zakładów u bukmacherów stanowi najkorzystniejszą propozycję kursową, na co wpływa największe zainteresowanie tą dyscypliną sportu wśród graczy. Dlatego też, przed naszym pierwszym typem, powinniśmy sprawdzić ofertę wszystkich dostępnych na naszym rynku legalnych bukmacherów – po to aby otrzymać przede wszystkim jak najwyższy kurs na nasze typy – ale również żeby otrzymać jak najlepsze promocje bukmacherskie – takie jak cashback, zakłady bez ryzyka i wiele innych. Dobrym pomysłem jest również posiadanie konta u innych bukmacherów – (przypominamy, jest ich aktualnie 18 na rynku) oczywiście nie będą oni tak dobrzy jak nasz pierwszy wybór – ale wystarczy chwilę pomyśleć – przecież otrzymamy wtedy prawdopodobnie trzy razy więcej bonusów oraz ciekawych promocji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0