Najczęstsze błędy popełniane przez graczy pokera

Czasami gracze pokera nie dostrzegają oczywistych pomyłek, przez które potrafią przegrać spore sumy, jednakże my dzisiaj pokażemy wam, czego nie powinieneś robić, jeśli chcesz zostać dobrym graczem pokera!

Najczęstsze błędy popełniane przez graczy pokera

Zbyt duża pewność siebie

Niestety, ale gracze którzy mimo iż wydaje im się, że blefują idealnie, często dają się ponieść emocjom, które doświadczeni pokerzyści potrafią rozpoznać. Kiedy jednak nie spasują, ponieważ ich karty są o wiele lepsze od twoich, to w tym momencie już wiesz, że przegrałeś swoje pieniądze.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Brak odpowiedniego zarządzania pieniędzmi

Jeżeli nie potraficie odpowiednio zarządzać swoim kapitałem, to prędzej czy później, stracicie wszystkie swoje środki. Każdy pokerzysta wie, że istnieje coś takiego jak zarządzanie swoimi pieniędzmi, jednakże często wielu graczy ma to zazwyczaj gdzieś. A to bardzo zła cecha, ponieważ w pewnym momencie taki gracz może obudzić się z ręką w nocniku, a następnie mieć swoje mieszkanie zajęte przez komornika, ponieważ nie dba o to, ile pieniędzy ma na koncie.

Zbyt szybkie decydowanie o kartach

Każdą decyzję przed jej podjęciem trzeba solidnie przemyśleć. Ile razy zdarzało Wam się rozegrać rozdanie, a później pomyśleć, że jednak zagralibyście inaczej? Wielu graczy za bardzo spieszy się ze swoją decyzją. W przypadku jeżeli gracie na przykład obstawianie pokera w Betgames STS, macie trochę czasu, więc przemyślcie decyzję i zastanówcie się, czy na pewno powinniście postawić na te karty.

Brak pracy nad sobą

To największy błąd pokerzysty. Poker bez depozytu zmienia się i będzie się zmieniał, a ci którzy chcą zostać i wygrywać, muszą przejść podobną ewolucję. To, że kiedyś ktoś wygrywał, wcale nie znaczy, że wróci dzisiaj i znów będziecie zarabiał fortunę. Strategie zmieniają się, a gracze pracują nad umiejętnościami.

Brak kontroli nad własnymi emocjami

Frustracja, nerwy i ogólne zniecierpliwienie są waszym sojusznikiem przy graniu w pokera. Istnieje wiele sposobów na odpowiednie przygotowanie do sesji. Przed każdą rozgrywką warto spędzić nad tym kilka minut. Musicie nauczyć się rozpoznawania własnych emocji. Posiadanie zrównoważonego zakresu przeciwko regularnym graczom jest świetne. Jednak w starciu z amatorami należy dostosować swoją strategię i ich wykorzystywać. Przy pasywnych graczach, nie powinniście blefować, jednakże przeciwko agresywnemu rywalowi, gra powolna jest dobrym rozwiązaniem. Pamiętajcie żeby nigdy nie stracić panowania nad sobą, oraz odpowiednio dostosowywać swoją technikę do pola gry.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0