MŚ 2022 w piłce nożnej – jak obstawiać długoterminowo?

Nie tak dawno temu zakończyły się europejskie mecze barażowe, które wyłoniły jedne z ostatnich zespołów, które dostały się na Mistrzostwa Świata w 2022 roku. Tuż po nich odbyło się losowanie wszystkich grup tychże mistrzostw, które jednocześnie ostatecznie określiło terminarz całej tej imprezy sportowej. Nie dziwi fakt, że niedługo potem polscy bukmacherzy online zamieścili swoją ofertę na ten właśnie turniej. Długoterminowe zakłady są już więc możliwe – czy jednak warto po nie sięgać? Na co możemy stawiać już w tym momencie i którzy operatorzy zakładów wzajemnych sprawdzą się dziś najbardziej? O tym wszystkim – w dzisiejszym poradniku.

mundial 2022 zakłady długoterminowe
MŚ 2022 w piłce nożnej – jak obstawiać długoterminowo?

Mistrzostwa Świata w 2022 odbędą się w Katarze – będą więc pierwszymi, które zostaną zorganizowane w kraju islamskim. Co ciekawe, ich start został zaplanowany na 21 listopada 2022 roku (zakończą się zaś 18 grudnia). Wynika to z faktu, że właśnie wtedy w Katarze można liczyć na znośne temperatury, które umożliwią piłkarzom relatywnie komfortową grę. Do 3 grudnia trwać będą mecze fazy grupowej. poprzedzone meczami w ramach 1/8 finału, która zakończy się 9 grudnia. Wtedy też ruszą ćwierćfinały. Tuż po nich, 13 i 14 grudnia, ruszą mecze półfinałowe. Finał został zaplanowany na 18 grudnia – dzień wcześniej jednak zostanie rozegrany mecz o trzecie miejsce. Sam turniej wciąż pozostaje pod niewielkim znakiem zapytania jeżeli chodzi o udział w nim publiczności i inne aspekty. Wiele może pokrzyżować pandemia – czy jednak wróci w okresie jesienno-zimowym? Tego nie wiadomo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Czy warto obstawiać MŚ 2022 już dziś?

Długoterminowe zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w Katarze można zawierać na wielu różnych płaszczyznach – i w wielu przypadkach może nam się to opłacić. Jeśli zdecydujemy się na nie już teraz, będziemy mogli liczyć na:

  • największe kursy na wybrane zdarzenia – oczywistym jest, że stawiając na zwycięzcę całego turnieju już teraz będziemy mogli liczyć na wyższe kursy niż w momencie, gdy turniej wejdzie już w fazę ćwierćfinałów czy półfinałów. Kursy są teraz w wielu przypadkach najwyższe – zwłaszcza że na dobrą sprawę niewiele jest jeszcze pewniaków,
  • sięgnięcie po rynki, które później mogłyby być niedostępne – wiele rynków na zakłady bukmacherskie na MŚ 2022 dostępnych jest tylko teraz, w formule długofalowej,
  • możliwość dogłębniejszej analizy – jeśli już teraz zaczniemy zastanawiać się nad zawieraniem zakładów na Mistrzostwa Świata, będziemy też mogli poświęcić im najwięcej czasu. Postawimy na nie bez żadnej presji, a za to z odpowiednią dozą przygotowania.
fuksiarz bonus bez depozytu

Długoterminowe zakłady to jednak nie tylko zalety i korzyści. Musimy pamiętać, że w tym momencie wiele rynków jest szalenie ryzykownych, dlatego trzeba uważać, jak obstawiamy swoje typy na Mistrzostwa Świata 2022. To właśnie za sprawą tego możemy w ich przypadku liczyć na wyższe kursy bukmacherskie. Co więcej, długofalowe zakłady często później są anulowane – jeśli bowiem postawimy na to, że królem strzelców zostanie Arkadiusz Milik, a ten nie pojedzie na turniej, bukmacher będzie zmuszony do anulowania kuponu. Choć to oczywiście hipotetyczna sytuacja, do takich też dochodzi. Obstawiając wcześniej wcale nie musimy też mieć dostępu do lepszych kursów. Te są bowiem dynamiczne, a późniejsze wydarzenia (w tym nadchodzące mecze Ligi Narodów) mogą je zmienić. Nie tylko na naszą niekorzyść.

Co można obstawiać na Mundialu 2022?

Oferta bukmacherów na tegoroczne Mistrzostwa Świata dopiero co ujrzała światło dzienne, jednak już teraz daje nam dość dużą swobodę w wyborze rynków na zakłady bukmacherskie. Poniżej przedstawiamy wybrane z tych najciekawszych.

  • Zwycięzca całego turnieju. Wskazując Mistrza Świata już teraz możemy liczyć na bardzo wysoki kurs właśnie na niego (adekwatny do poziomu drużyny, na którą chcemy postawić). Jest to jednak rynek dość niepewny – zwłaszcza patrząc na to, że na wielkich turniejach również mniejsze drużyny lubią zaskakiwać.
  • Wszystkie mecze fazy grupowej. Tuż po losowaniu grup fazy grupowej MŚ 2022, pojawił się też dokładny terminarz rozgrywek w każdej z nich. Bukmacherzy online zareagowali na to praktycznie natychmiast. Już teraz możemy obstawiać większość meczów z fazy grupowej (w wielu przypadkach mając do dyspozycji setki różnych rynków na zakłady bukmacherskie).
  • Zwycięzcy konkretnych grup. W fazie grupowej Mistrzostw Świata 2022 na awans mogą liczyć wyłącznie dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Już teraz możemy postawić na to, któremu zespołowi uda się awansować, a który pożegna się z turniejem już po pierwszej jego fazie.
  • Król strzelców. Zakłady na króla strzelców są o tyle ryzykowne w tym momencie, że wiąże się z nimi kilka zagrożeń. Po pierwsze, dany zawodnik może wyłapać kontuzję i po prostu nie pojechać na turniej (to jednak będzie skutkować zaledwie anulowaniem zakładu). Po drugie zaś, jego drużyna może nie awansować dalej i zakończyć grę na fazie grupowej. Po trzech meczach ciężko jest komukolwiek zdobyć koronę – zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w całym turnieju jedna drużyna może ich rozegrać aż siedem (dostając się do finału, oczywiście).
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Można się spodziewać, że wraz ze zbliżaniem się turnieju będziemy mieli do dyspozycji coraz więcej rynków na zakłady w jego obrębie. Jeżeli więc żaden z tych aktualnie dostępnych nam nie pasuje, uzbrójmy się w cierpliwość. Nowe możliwości z pewnością się przed nami pojawią.

Bukmacherzy z ofertą na MŚ 2022 w Katarze

Praktycznie wszyscy najlepsi bukmacherzy online w Polsce przygotowali już swoją własną ofertę na spotkania Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Jeśli rzeczywiście chcemy obstawiać ten turniej i będziemy chcieli to robić również w listopadzie, najlepiej byłoby, jakbyśmy postawili na firmę przyszłościową. Taką, która na pewno sprawdzi się również za kilka miesięcy.

Naszym zdaniem najrozsądniej będzie nam wybrać bukmachera STS, Fortuna lub Superbet. Każdy z nich już teraz posiada bardzo szeroką ofertę na zakłady na MŚ 2022. Wszyscy stanowią też rozsądny wybór dla osób, które liczą na wysokie kursy, ale też wiele możliwości obstawiania. Już teraz mamy u nich dostęp do wielu różnych rynków na zakłady – a swoboda w obstawianiu wraz ze zbliżaniem się ku fazie finałowej rozgrywek tylko będzie rosnąć.

5 / 5. Ocen: 3