Keno online – jak grać?

Keno (według Wikipedii) pochodzi z Chin. Ciężko jest powiedzieć, kiedy dokładnie ta gra została wymyślona, jednakże nie na tym chcielibyśmy dziś się skupić, przecież dla większości z graczy najważniejsze jest to, jak grać keno, aby wygrać, czyż nie? Dlatego też, dziś wam o tym opowiemy!

Keno online – jak grać?

Czym jest Keno?

 Keno – to międzynarodowy odpowiednik dawnego Multilotka. Gracz wybiera liczby od 1-70, a następnie gra za 2 złote lub powiększa stawkę, by pomnożyć też ewentualną wygraną. Największą zaletą tej gry jest to, że nie ma dnia, by nie można było spróbować w niej swojego szczęścia. Keno oferuje losowania co 4 minuty. Dobrze jednak wiedzieć, kiedy następuje pierwsze losowanie, a kiedy ostatnie. W ten sposób wiemy, kiedy losowanie Keno i czy zdążymy jeszcze na nie postawić. W porównaniu z innymi grami Lotto, Keno online wypada naprawdę nieźle jeśli chodzi o częstotliwość losowań.

Tym bardziej, że potencjalne wygrane również są bardzo duże – gracz już za najniższą stawkę może zgarnąć nawet 100.000 PLN! Losowanie numer jeden Keno każdego dnia odbywa się o godzinie 6:34. Ostatnie natomiast ma miejsce o 23:54. Jak już wspominaliśmy, największą zaletą Keno jest to, że losowania odbywają się co 4 minuty. Portal Lotto online oferuje możliwość oglądania animacji losowań Keno. Minusem jest to, że nie dotyczy to zakładów live, a jedynie historycznych losowań. Prawdopodobnie zmieni się to za jakiś czas, chociaż nie można dokładnie napisać, kiedy.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Keno – wariacje

Od pewnego czasu gracze mają również opcję wyboru dodatkowo od jednego do trzech zestawów liczb na jednym blankiecie. Ten zabieg uatrakcyjnia grę i zachęca do tego, by rzeczywiście skorzystać ze wszystkich możliwych opcji, a tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną. Pytanie jednak, czy aby na pewno jest to jedyny sposób na zwiększenie wygranej? Nowi gracze zakładów bukmacherskich zazwyczaj nie orientują się w tym temacie, dlatego też, przed przystąpieniem do gry polecamy wam przeczytać kilka poradników na temat Keno. Wracając jednak do tematu, tę operację można wykonać maksymalnie do dziesięciu razy. Liczby wybrane przez gracza mogą wziąć udział maksymalnie aż w pięćdziesięciu kolejnych losowaniach!

Potencjalna wygrana w Keno

 Keno online to wygrane w głównej mierze uzależnione od kwoty zainwestowanej przez gracza. Jest więc nieco inaczej, niż w tradycyjnych projektach TS. Maksymalna wygrana Keno wynosi 2.000.000 złotych, ale mamy tutaj do czynienia także z mniejszymi kwotami. Na każde losowanie można wybierać własne liczby albo też zdecydować się na zakład Chybił Trafił.

Jak grać w Keno online?

– Wchodzimy na oficjalną stronę – Gry.Lotto.pl

– Zakładamy darmowe konto w kilka chwil

– Wybieramy grę oraz typujemy liczby

– Wpłacamy nasze pierwsze środki – i już możemy grać!

O musimy pamiętać grając w Keno?

Na pewno o tym, że jedynym ważnym dowodem twojego udziału w grze jest kupon. Jeżeli go zgubimy, to naturalnie wygrana nas niestety ominie. Co z graczami grającymi w Keno online? Tutaj dowodem zakupu jest zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu przypisany do twojego konta gracza w systemie sprzedaży.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0