Kasomania w Totalbet – w puli aż pół miliona złotych

Kasomania to najnowsza promocja obowiązująca u legalnego bukmachera Totalbet. W puli akcji aż pół miliona złotych. O szczegółach oferty można przeczytać poniżej.

Kasomania w Totalbet - w puli aż pół miliona złotych
Kasomania w Totalbet – w puli aż pół miliona złotych

Łączna pula nagród w Totalbet wynosi pół miliona złotych. Co miesiąc organizator promocji rozdaje swoim graczom aż 94 tysiące złotych. Nagroda główna wynosi 30 tysięcy, podczas gdy każdego tygodnia na konta graczy wpływa 9 tysięcy PLN. Poza nagrodami gotówkowymi, bukmacher oferuje codzienne freebety 10 i 50 PLN.

Promocja rusza 1 września 2019 roku i kończy się 30 listopada 2019 roku. Obowiązuje na stronie www.Totabet.pl i w aplikacji. Zwiększenie szans na wygraną w loterii jest bardzo proste. Wystarczy być aktywnym użytkownikiem i dać sobie szansę na zwiększenie mnożnika losów.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Losy w loterii Kasomania Totalbet

Istnieje kilka sposobów na to, by uzyskać dodatkowe losy. Oto kilka z nich:

  • obstawianie kuponów AKO (losy razy 2) – za ostawianie kuponów w co najmniej czterema zdarzeniami (np. stawka kuponu 25 PLN, 4 zdarzenia, 2 srebrne losy)
  • udział w poprzednich edycjach akcji Kasomania (5+5 losów) – system rozpoznaje graczy, którzy już brali udział w zabawie i automatycznie przyznaje dodatkowe losy
  • happy hours (losy razy 2) – za typowanie w godzinach 6:00 – 11:59, gracze otrzymują 2 razy więcej losów
  • regularna gra (losy razy 2) – za co najmniej jeden kupon dziennie za stawkę minimum 25 PLN zagrany każdego dnia tygodnia
  • łączenie powyższych bonusów (np. happy hours plus AKO) (losy x2x2)

Oto przykładowy podział losów w loterii:

losy
Podział losów w Totalbet

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0