Jakich błędów typerzy e-sportów powinni unikać?

Typowanie e-sportów nie jest proste, ale możliwe. Mimo to, sporo osób wciąż popełnia błędy, które są spowodowane błędnymi informacjami, bądź też mitami, które narosły z czasem. Jakich błędów typerzy nie powinni popełniać?

Jakich błędów typerzy e-sportów powinni unikać?

Pamiętaj, że dobrzy typerzy też przegrywają

Jeden z najczęściej słyszanych mitów na temat zakładów e-sportowych to ten, który mówi że podobno ,,dobrzy gracze nie przegrywają”. Co jest oczywiście totalną bzdurą, każdy przegrywa, szkopuł jednak w tym, że dobry gracz od słabego różni się jedynie tym, że po prostu przegrywa rzadziej. A jeśli już przegra, stara się wyciągnąć z tego jak najwięcej wniosków (dobrym przykładem jest tutaj użycie tzw. „stawkowania”), aby nie popełnić tego samego błędu dwa razy.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Źle dobrany bukmacher to strata pieniędzy

Na rynku polskim aktualnie istnieje ponad 18 legalnych firm bukmacherskich (jeden zawiesił działalność), oferujących typy na e-sport. Niektórzy oferują nawet zakłady na wydarzenia polityczne bądź religijne. Błędem większości graczy w tym wypadku jest niesprawdzenie aktualnej oferty promocyjnej firm bukmacherskich na rynku, co prowadzi do przeoczenia ciekawych bonusów takich jak na przykład darmowy zakład czy dodatkowe środki za które można postawić zakład i potencjalnie wygrać większe pieniądze.

Prawie każdy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje, które mogą wydawać się nam bardzo atrakcyjne. Jednakże bardzo mało osób zadaje sobie przy okazji pytanie ,,skąd biorą się te promocje? Przecież pieniądze z nieba nie spadają”, co jest w pełni prawdą. Otóż firmy bukmacherskie jakoś muszą odzyskać te pieniądze, dlatego też po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, firmy bukmacherskie podnoszą marże co ma ogromny wpływ na kursy po których obstawiamy zakłady u tychże bukmacherów. 

Kolejnym, bardzo niebezpiecznym błędem nieuważnych graczy jest obstawianie zakładów w firmach które cieszą się złą sławą bądź są wręcz nielegalne. Jest to o tyle niebezpieczne że nie dość, że narażamy się na to, że po naszej wygranej firma ta ograniczy nam dostęp do konta bądź nie wypłaci nam naszych pieniędzy, to na dodatek (jeśli firma ta działa nielegalnie) możemy mieć problem z prawem, ponieważ prawie pewnym jest to, że firma taka nie odprowadziła należnego podatku do skarbu państwa. Więc zamiast ,,dużej wygranej” możemy liczyć wtedy na ,,spory podatek do zapłacenia”.

Nie wykorzystanie bonusów dla nowych typerów

Dla nowych graczy zakładów bukmacherskich zawsze czeka szereg ciekawych promocji, nieważne czy tego chcą (czy też nie), zanim więc założymy konto, to możemy przebierać w ofertach zakładów bukmacherskich. Bonus od depozytu to w firmach bukmacherskich podstawa.

Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem e-sportu i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to  zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. Oferty dla nowych graczy od bukmacherów są przeróżne, dlatego zawsze starajmy się dobierać taki bonus, który będzie dla nas odpowiedni.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0