Jak wypracować swój własny styl obstawiania?

Wypracowanie swojego własnego stylu obstawiania nie jest takie łatwe, jak to się wydaje. Niestety, ale jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich – to musisz zacząć się starać. Innej opcji nie ma, no ale żeby u bukmachera zarobić, to trzeba się trochę narobić. Jak więc wypracować swój własny styl obstawiania?

Jak wypracować swój własny styl obstawiania?

Zacznij od wybrania sportu

W takim przypadku będziesz potrzebował trochę czasu i cierpliwości, ponieważ musisz podążać za tym rodzajem sportu, który cię interesuje. Oczywiście musi on znajdować się w spisie oferowanym przez legalnego bukmachera do wyboru. Następnie musisz spojrzeć na kursy podane przez bukmachera w zakładzie i wybrać swój wynik. I pamiętaj, aby postawić typ, a nie zakład – w przeciwnym razie stracisz dużo pieniędzy. Następnie wystarczy poczekać, aż wszystkie zakłady zostaną zrealizowane i zobaczyć wyniki. Jeśli jeden z wyników, który wybierzesz okaże się poprawny, to świetnie, teraz powtarzaj operację, aż zrozumiesz, które zakłady są zdecydowanie warte obstawiania, a które nie są warte nawet zwracania uwagi. Niestety, tutaj przydadzą się analityczne myślenie i umiejętności matematyczne. W końcu nikt nie powiedział, że będzie to łatwe, dlatego warto wiedzieć, że aby wygrać bukmachera potrzeba dużo motywacji i samokontroli. Dodatkowo rejestracja na znanym forum bukmacherskim tak naprawdę nie kosztuje ani grosza, dlatego warto znaleźć interesujące nas sekcje sportowe – to pozwala nam znaleźć osoby, które są również zainteresowane tym samym tematem. Z tego powodu, oprócz znajdowania nowych przyjaciół, być może dowiesz się więcej o typach, które Cię interesują.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nigdy nie typuj więcej, niż pozwala na to twój miesięczny limit.

Dla bardziej doświadczonych graczy jest to oczywiste, jednakże dla nowicjusza – nie bardzo. Dlatego też, warto jest ustanowić odpowiedni limit, który pozwoli ci na zachowanie swoich środków na przeżycie na następny miesiąc. Ponadto pamiętaj, że aby nie brać zbyt dużego udziału w zakładach, możesz również ustawić limity, takie jak liczba zakładów lub kwota wydana na miesięczny zakład. To dobry sposób na ograniczenie swoich możliwych ambicji, ponieważ w przeciwnym razie możesz łatwo obliczyć niepoprawnie – w końcu gra jest zaprojektowana tak, aby bukmacher wygrał – a czasami wygrywasz. Dlatego jeśli możesz – nawet jeśli każdy z twoich typów jest poprawny po pewnym czasie – obstawiaj z umiarem.

Pamiętaj, że to powinno być dla ciebie zabawą

Postaraj się sprawić, aby zakłady bukmacherskie były dla ciebie każdorazowo zabawą, a nie czymś, nad czym się męczysz. W ten sposób nie byłoby to zbyt przyjemne, prawda? Dlatego też, jeśli uważasz , że do zakładów bukmacherskich każdorazowo musisz się przymuszać, oraz nie sprawia ci to przyjemności, to zdecydowanie lepiej będzie, jeśli zamiast tego po prostu z tego zrezygnujesz na jakiś czas, I po prostu odpoczniesz od tego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0