Jak wygrywać z bukmacherem częściej? Poradnik

Naturalnie wygrywanie z bukmacherem nie jest takie łatwe, jakby większość osób chciała – najczęściej zarabianie na bukmacherce wymaga poświęcenia naprawdę sporej ilości czasu, nie mówiąc o tym, że warto jest też znać niektóre sposoby, z których korzysta bukmacher, aby cię przechytrzyć. Jak więc wygrywać częściej z bukmacherem? O tym dowiesz się za moment!

Jak wygrywać z bukmacherem częściej? Poradnik

Kiedy najlepiej obstawiać?

Jedna część graczy uważa, że najlepiej obstawić od razu po postawieniu zakładu, podczas gdy inni czekają aż do ostatniej minuty. Problem z zakładami sportowymi polega na tym, że niezależnie od tego, co się stanie, wszyscy tutaj przegrają. Dlatego najlepiej jest, aby każdy zdefiniował własną strategię i polegał całkowicie na sobie. Należy również wspomnieć o kursie i naszych emocjach. Są to aspekty, które są często pomijane. Tutaj ważna jest nie tylko wiedza. Jeśli nie jesteśmy pewni danej gry, lepiej postawić mniejszą kwotę. Dodatkowo, jeśli ponownie poniesiesz straty, najlepiej wziąć kilka dni wolnego, ponieważ negatywne emocje nie będą miały pozytywnego wpływu na nasze dalsze rozgrywki. Przegrywając więcej, niż jesteśmy gotowi zaakceptować, powinniśmy poważnie rozważyć zaprzestanie obstawiania w następnej grze.

Śledź kursy bukmacherskie!

Cóż, kursy wskazują prawdopodobieństwo, pod jaką polski bukmacher uważa, że zakład będzie wygrany albo przegrany. Krótko mówiąc, jeśli kurs jest wysoki – to jest to okazja dla gracza, aby zarobić nieco więcej niż zwykle. W Polsce jedynym formatem kursu walutowego, jaki można znaleźć, jest przeliczanie dziesiętne. Chodzi o to, aby użyć liczb dziesiętnych, aby wskazać odpowiedni kurs dla danego bukmachera.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Pamiętaj o marży!

Marża to najłatwiejszy sposób na sprawdzenie, ile koniec końców buk od ciebie zabierze za twój zakład. Niektórzy typerzy zapewniają spore zyski w meczach piłki nożnej, ale słabo radzą sobie w meczach siatkówki czy koszykówki. Niskie kursy na kuponie oznaczają więcej pozycji, a wraz z większą liczbą wydarzeń zmniejsza się możliwość zawierania zakładów. Należy również pamiętać, że podczas pandemii marże bukmacherskie urosły, przez co z każdej twojej wygranej otrzymujesz po prostu mniej. Dlatego też warto jest korzystać z rozmaitych promocji bukmacherskich, które pomogą ci nieco zwiększyć ilość wygranych. Pamiętaj jednak o tym, że warto jest przede wszystkim wcześniej sprawdzić regulamin, w którym bukmacher zawarł na przykład to, ile razy danym bonusem musisz obrócić, aby wygrać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie graj pod wpływem

Naturalnie każdy chce się czasem wyluzować – wiadomo, piątek, piwko oraz mały zakładzik. Pamiętajmy jednak o tym, że zakłady bukmacherskie to mimo wszystko nie przelewki, dlatego też zdecydowanie lepiej jest obstawiać w pełni trzeźwym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0