Jak typuje się piłkę ręczną? – Poradnik bukmacherski

Piłka ręczna to świetny sposób na spędzenie swojego czasu po prostu lepiej, ponieważ aktywność sportowa (prawie) zawsze wychodzi nam na plus. Jednakże czasami, gdy odniesiemy kontuzję, bądź też mamy ogólne kłopoty ze zdrowiem – często musimy zrezygnować ze swojej pasji, przez co przenosimy ją na szklany ekran. A skoro już to zrobiliśmy, to czemu nie przy okazji na tym zarobić?

Jak typuje się piłkę ręczną? – Poradnik bukmacherski

Nie typuj zakładów na żywo!

Obstawianie zakładów na żywo jest opcją polecaną głównie dla graczy, którzy mają już doświadczenie w obstawianiu zakładów bukmacherskich, bądź też posiadają naprawdę sporą wiedzę na temat piłki nożnej. Możliwość śledzenia spotkania na żywo, wraz z obstawieniem wyników w czasie rzeczywistym, sprawia, że gracze odczuwają większą dawkę ,,adrenaliny” . Doświadczeni typerzy zakładów bukmacherskich przyznają, że taka forma obstawiania meczów dostarcza największej dawki ,,emocji”. Dodatkowym atutem obstawiania na żywo jest łączenie spotkań w jeden kupon, co zwiększa mnożnik wpływający na możliwość uzyskania większej wygranej.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Piłka ręczna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju, dlatego bukmacherzy dostosowują swoje oferty do potrzeb bieżącego rynku. Zarówno promocje, bonusy, jak i wysokie kursy oferowane przez zakłady bukmacherskie najczęściej dotyczą piłki ręcznej. Jest to element polityki marketingowej bukmacherów mającej na celu przyciągnięcie jak największej liczby graczy. Wpływa to również na fakt, że piłka ręczna jest najczęściej obstawianą dyscypliną sportową wśród innych dyscyplin dostępnych w ofertach zakładów bukmacherskich. Dlatego też, jeśli dopiero stawiasz ,,pierwsze kroki” w bukmacherce – raczej skup się na innych rodzajach zakładów bukmacherskich.

Najpopularniejsze rodzaje kuponów, które powinieneś poznać

Najpopularniejszym zakładem bukmacherskim jest oczywiście zakład trzydrogowy, czyli 1X2. Jedynka oznacza zwycięstwo gospodarzy (na przykład 1:0), ‘’X” oznacza remis (1:1), zaś dwójka to wygrana gości ( przykładowo 2:4). Zakłady trzydrogowe najczęściej występują właśnie w przypadku piłki ręcznej. Dostępne są również w meczach koszykówki czy hokeja na lodzie. Jednak to właśnie piłka ręczna daje najwięcej możliwości typowania wyników spotkań w zakładach trzydrogowych.

Pamiętaj żeby dobrać odpowiednią firmę

Każda legalna firma bukmacherska ,,rozdaje” darmowe zakłady i bonusy, które wydają się być dla nas bardzo atrakcyjne. Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że aby oferować tego typu promocje, bukmacherzy muszą jakoś rekompensować sobie te wydatki gdzie indziej, co wiąże się z tym, że podwyższają swoje marże co ma bezpośredni wpływ na kursy, po których możemy obstawiać. Jeśli nieuważny gracz zacznie obstawiać u bukmachera cieszącego złą reputacją, ale oferującego sporo promocji i bonusów, istnieje duża szansa że straci swoje pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0