Jak obstawiać zakłady na żywo? Poradnik

Obstawianie zakładów na żywo często może być czymś bardzo ekscytującym, jednakże emocje to nie wszystko prawda? Ponieważ jak zapewne wiesz, na tych zakładach można wygrać naprawdę wiele, choć z drugiej strony tak łatwo nie jest to zrealizować. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla was te porady, które mogą wam pomóc wygrać zakłady online!

Jak obstawiać zakłady na żywo? Poradnik

Zawsze sprawdzaj, jak gracze zachowują się przed meczem

We współczesnych sportach drużyny i zawodnicy, nawet w casach koronawirusa rozgrywają wiele meczów. No i właśnie, skoro już mowa o koronawirusie, to trzeba powiedzieć sobie o tym, że należy traktować to jako dodatkową zależność, ponieważ przez to mogą wystąpić niewielkie lub znaczące wahania formy. Bardzo rzadko zdarza się, że jakaś drużyna lub zawodnik może grać przez cały sezon – nie mówiąc o tym, że teraz jeszcze dochodzi ryzyko kwarantanny. Dlatego konieczne jest sprawdzenie formy wybranych drużyn i zawodników, przed tym jak obstawisz.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nigdy nie pij w czasie gry!

Chociaż granie w trybie dla wielu graczy jest sposobem na relaks i zwykle polega na relaksowaniu się, to zdecydowanie zalecamy, abyś przesadzał z piciem. Alkohol spowalnia naszą reakcję, co jest bardzo ważne w zakładach na żywo. Ponadto może mieć negatywny wpływ na nasze racjonalne myślenie. Dlatego, jeśli zamierzasz poważnie traktować zakłady na żywo, możesz odłożyć spożycie alkoholu na inne dni, ponieważ tylko będąc sprawnym mentalnie w 100% będziesz w stanie ograć bukmachera. W innych wypadkach nie masz co liczyć na wygraną.

Załóż sobie pewien fundusz ,,bukmacherski”

Naturalnie żartujemy, ale polega to mniej więcej na tym, żeby co miesiąc odkładać sobie pewną sumę pieniędzy – właśnie po to aby móc obstawiać. Podczas prowadzenia zakładów online w czasie rzeczywistym jednym z kluczowych elementów strategii zakładów sportowych jest kontrola budżetu. Ponieważ na tego typu gry zwykle wpływają emocje i mogą prowadzić do dużych strat, bardzo ważne jest, aby w żadnym wypadku nie przekraczać budżetu.

Bądź cierpliwy

Jedną z cech charakterystycznych skutecznej techniki typowania zakładów na żywo jest możliwość oczekiwania na najlepszy czas na obstawianie zakładów. Podamy ci tu pewien przykład. Jak wiadomo, mecz piłki nożnej jest podzielony na dwie połowy. Najlepiej jest jednak typować na drugą połówkę, ponieważ wtedy istnieje mniejsza szansa na jakiekolwiek niespodzianki, związane z zachowaniem graczy – w końcu większość zawodników jest już zmęczona i raczej nie spodziewajmy się czegoś więcej od nich w czasie, kiedy mecz chyli się już ku końcowi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Unikaj obstawiania najpopularniejszych spotkań

Może i wydaje się to dziwne, ale zdecydowanie lepiej jest obstawiać sporty niszowe oraz mecze niższych lig. Dlaczego tak? Otóż to proste, ponieważ na najważniejsze wydarzenia ligowe bukmacherzy osadzają najlepszych specjalistów, aby mieć pewność, że nie przegrają ani grosza na zakładach na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0