Do 200 PLN zwrotu za zakład bez ryzyka w STS – promocja dla nowych graczy

Do 200 PLN zwrotu za zakład bez ryzyka otrzymają gracze, którzy w określonym terminie założą konto u legalnego bukmachera STS, dokonają pierwszego depozytu, zagrają i… przegrają! 🙂 Oferta specjalna jest ograniczona w czasie!

Do 200 PLN zwrotu za zakład bez ryzyka w STS - promocja dla nowych graczy
Do 200 PLN zwrotu za zakład bez ryzyka w STS – promocja dla nowych graczy

Gracze, którzy w dniach 15 – 19 listopada 2019 roku zarejestrują konto u legalnego bukmachera STS, zdobędą szansę na zwrot nawet 200 PLN za pierwszy przegrany kupon. Zapisywanie się do promocji nie jest wymagane. Wzięcie udziału w zabawie jest automatyczne.

Jak zdobyć do 200 PLN za pierwszy przegrany zakład w STS?

W promocji biorą udział gracz, którzy nie posiadają jeszcze konta bukmacherskiego na www.STS.pl. Dopiero dołączenie do społeczności STS w dniach trwania akcji, uprawnia do dokonania pierwszej wpłaty i zagrania pierwszego zakładu bez żadnych nerwów.

Pierwsze obstawianie nie wiąże się z ryzykiem. Nowi gracze otrzymują od organizatora ubezpieczenie do 200 PLN. Oznacza to, że w razie przegranej, na konto bonusowe wróci pełna stawka kuponu (maksymalnie 200 złotych). Warunkiem realizacji bonusu jest rozstrzygnięcie kuponu jako przegranego.

Jakie są korzyści z rejestracji w STS?

Założenie konta w STS wiąże się z wieloma korzyściami. Typerzy, którzy dokonają rejestracji w terminie od 15 do 19 listopada 2019 roku, będą mogli liczyć na:

  • do 1200 PLN bonusu powitalnego,
  • 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka
Bonus Betfan - aktualny kod promocyjny
Bonus Betfan – aktualny kod promocyjny

Promocja obowiązuje nie tylko na klasycznej stronie bukmachera www.STS.pl, ale także w aplikacji na urządzenia mobilnej.

Zakłady biorące udział w akcji promocyjnej, muszą zostać rozstrzygnięte do 19 listopada 2019 roku do 23:59. Kupony, które nie zostaną zamknięte do tego czasu, nie otrzymają kwalifikacji do zwrotu.

Wypłata środków bonusowych w ramach promocji do 200 PLN zwrotu za zakład bez ryzyka w STS dla nowych graczy, odbędzie się w ciagu 24 godzin. Maksymalna premia wyniesie 200 PLN.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0