Dlaczego aplikacje mobilne stały się preferowanym sposobem obstawiania zakładów online?

Mobilne aplikacje bukmacherskie to ciekawy temat – z roku na rok coraz więcej osób z nich korzysta, przez co firmy bukmacherskie starające się nadążyć za tym trendem – tworzą coraz bardziej rozbudowane aplikacje, na czym tylko korzystają gracze zakładów bukmacherskich.

Dlaczego aplikacje mobilne stały się preferowanym sposobem obstawiania zakładów online?

Kto ma najlepszą aplikację mobilną?

Firma STS sporo zainwestowała w stworzenie funkcjonalnej aplikacji dla swoich graczy. Dzięki tej aplikacji – typerzy posiadają również możliwość oglądania transmisji na żywo, co jest coraz częściej występującym trendem.

Dzięki aplikacji mobilnej STS możemy postawić dowolny zakład z oferty STS, na przykład zakłady na żywo. Świetną opcją w funkcjonalności tej aplikacji jest czat, który pozwoli nam dyskutować z innymi graczami, a dzięki opcji „Livescore” będziemy mogli sprawdzać wyniki meczów na żywo. Płatności możemy dokonać przez PayU, a wypłacać nasze środki będziemy mogli za pomocą usługi STSpay. Dzięki opcji „cash-out” będziemy mogli wypłacić swoją wygraną jeszcze przed zakończeniem meczu, Dużym plusem jest też możliwość zabezpieczenia aplikacji STS swoim numerem PIN-em lub funkcją Touch ID. Według nas – aplikacja bukmacherska STS jest na naszym miejscu numer 1 – pod względem funkcjonalności oraz prostoty obsługi.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Aplikacja od Fortuny

Fortuna ma jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na Polskim rynku bukmacherskim. Do zalet możemy zaliczyć na przykład :

-ofertę na zakłady na żywo,

-statystyki i analizy spotkań,

-e-sporty (oraz zakłady na nie)

-i wiele innych ciekawych opcji.

Jedną z możliwości, które na pewno pomoże nam zwiększyć zasobność naszego portfela – to dostęp do ofert z wyższymi kursami (w aplikacji). Jeśli chodzi zaś o inne, ciekawe funkcje, to możemy wykorzystać z poziomu telefonu:

– powiadomienia ,,push” (jest to podstawa każdej dobrej aplikacji),

– szybki zakład ( nazwa chyba mówi sama za siebie, czyż nie?).

-wyszukiwarka (co robi ta funkcja chyba nikomu nie musimy przedstawiać).

Betclic

Betclic (według nas) posiada jedną z najlepiej przygotowanych aplikacji mobilnych na Polskim rynku. Każdy, kto sprawdzi tą aplikację, uzna, że Betclic naprawdę dobrze przemyślał i wyegzekwował od swoich programistów jej wygląd i funkcje. Szybko i sprawnie funkcjonuje zarówno na urządzeniach z zarówno Androidem, jak i IOS. W aplikacji dostępne są transmisje live oraz szybkie płatności, nie wspominając już o możliwości błyskawicznej rejestracji. Jedyne na co możemy ponarzekać to brak wyszukiwarki, która bardzo ułatwiłaby znajdywanie czego tylko w tej chwili potrzebujemy. Aplikacja Betclic na iOS dostępna jest w AppleStore, jeśli jednak chodzi o wersję na androida to bez problemu ściągniemy ją ze strony bukmachera – wystarczy że klikniemy w link, bądź wejdziemy do google play.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0