Co zrobić aby wygrać fortunę u bukmachera

Zakłady bukmacherskie mogą się okazać dobrym pomysłem na zarobienie dodatkowej gotówki. Duża część ludzi przegrywa niestety na zakładach bukmacherskich. Niestety jest to spowodowane tym, że Ci ludzie popełniają podstawowe błędy typowania zakładów bukmacherskich. Dlatego dzisiaj o tym opowiemy w tym artykule.

Co zrobić aby wygrać fortunę u bukmachera

Nie stawiaj na pewniaki, one często bywają złudne

Na początku wyjaśnimy, czym są pewniaki bukmacherskie? Mianowicie jest to pewny typ sportowy na którego każdy stawia, że wygra, na przykład w meczu Włochy – Andora, kto waszym zdaniem byłby pewnym wygranej. Oczywiście, że Włochy, ponieważ jest to jeden z czołowych drużyn na świecie, a zawodnicy którzy w niej grają na co dzień trenują w najlepszych klubach świata. Tak więc Andora jest na przegranej pozycji. Aczkolwiek sport jest dziedziną nie przewidywalną i na wygraną danej drużyny mają wpływ różne czynniki, nawet takie jak, zły stan psychiczny zawodników, stara kontuzja, kłótnia z kimś bliskim i dzięki tym czynnikom zawodnicy mogą być mało wydajni na boisku co przełoży się na ich grę podczas meczu. Tak więc ważne jest aby do każdego sportu czy to piłki nożnej czy siatkówki podchodzić z głową, skrupulatnie oraz z wcześniejszym zapoznaniem się ze sportem. Z takimi czynnikami wasz procent szans na wygraną znacząco się podniesie, a wy będziecie bliżej wygrania fortuny na zakładach bukmacherskich.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Single, single i jeszcze raz single

Zakłady pojedyncze są o tyle dobre, że możemy na nich się bardzo wiele nauczyć, jeśli jesteśmy początkującymi typerami. No i oczywiście ten typ zakładów byśmy zalecali dla nowych graczy. Wchodząc w zakłady AKO masz pewność, że tylko przegrasz swoje pieniądze, ponieważ szansa na wygranie na tego typu zakładach graniczy z cudem. Oczywiście na zakładach akumulowanych masz możliwość wygrania większych pieniędzy, lecz aby wygrać je musisz mieć olbrzymie szczęście. W zakładach pojedynczych jest zupełnie inaczej, mamy mniejszą wygraną, ale szansę na zwycięstwo są ogromne, ponieważ opiewają o 33% i 50% w zależności od dyscypliny sportowej. Jeśli mamy sport w którym jest możliwość remisu wtedy mamy 3 warianty na zakończenie i 33 % szans na wygraną, natomiast jeśli mamy 2 warianty na zakończenie to jest az 50% szans na wygranie zakładu. Także wybór należy do ciebie, lecz jeśli chcesz wygrać fortunę na zakładach to lepiej jest iść po jednym szczebelku na sam szczyt.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie się przydają

Z bonusów bukmacherskich należy korzystać, tym bardziej, ze bukmacher daje je nam praktycznie za darmo. Umożliwiają nam bowiem wygraną za praktycznie zerowy wkład własny, albo też w niektórych przypadkach przegraną z tym, że w tym przypadku nie tracimy swoich środków. Nawet przydają się gdy chcemy spróbować sobie swoich sił w jakimś innym sporcie, bądź chcemy zdobyć jeszcze większą wiedzę na temat zakładów to bonusy bukmacherskie są idealnym rozwiązaniem na to. Mamy u bukmachera szereg możliwości bonusów, między innymi bonusy na start lub freebet, który polega na darmowej grze. Tak więc, jeśli mamy możliwość bonusu to jak najbardziej trzeba z tego korzystać.

0 / 5. Ocen: 0