Co można obstawiać w piłce ręcznej?

Były czasy, wcale nie tak odległe, kiedy polskie drużyny zdobywały medale na Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy. Teraz nasz handball jest w kryzysie, ale mamy nadzieję, że ten stan nie potrwa zbyt długo. Fani tej dyscypliny sportu mogą jednak cały czas śmiało obstawiać  wydarzenia z tej dyscypliny sportu. Szczególnie, że możliwych wariantów nie brakuje. Legalnie działające firmy hazardowe w naszym kraju oferują bardzo urozmaiconą ofertę.

obstawianie piłki ręcznej
Co można obstawiać w piłce ręcznej?

Zwycięzca spotkania

Najczęściej gracze typują to, która drużyna wygra konkretne spotkanie. Do wyboru są 3 opcje: 1, x, 2. W piłce ręcznej, chociaż stosunkowo rzadko, zdarzają się remisy. Można dzięki nim sporo zarobić, ale prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zdarzenia jest relatywnie niewielkie. Najczęściej gracze grają albo na wygraną gospodarzy, albo na wygraną gości. Duże znaczenie w tym sporcie ma to, jak będą sędziować sędziowie. Kto kiedykolwiek oglądał mecze tej dyscypliny wie, o czym teraz piszemy. Wobec powyższego duże znaczenie ma atut własnej hali.

Czasami sporo słabsze drużyny są w stanie wygrać u siebie z teoretycznie mocniejszymi rywalami. Dobrze jest analizować to, jak dana drużyna radzi sobie na swoim terenie oraz jak gra w meczach wyjazdowych. Typując ekipę, która wygra spotkanie nie można zapominać o sprawdzeniu składu personalnego. Dokładna analiza pozwoli dowiedzieć się, czy wszyscy najważniejsi zawodnicy gospodarzy i gości zagrają. Dzięki temu będzie można ocenić, która strona będzie miała większe szanse na triumf.

sts bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ilość goli

Każdy zawodnik może też postawić na ilość goli. Warianty są bardzo różne. Niektórzy grają na ilość goli w całym spotkaniu. Najczęściej można spotkać under/over z połówką na końcu (np. over 59.5) – tutaj można albo wygrać pieniądze, albo przegrać. Jeśli ktoś spotka się z takimi zakładami z zerem na końcu, jak np. under 60.0 bramek HT, to w przypadku wyniku 31:29, 32:28 itd. następuje po prostu zwrot stawki. Ilość goli nie tylko dotyczy końcowego wyniku.

Legalne firmy hazardowe oferują możliwość zagrania, jak dużo bramek wpadnie do przerwy itp. Przy bardziej popularnych spotkaniach można nawet obstawić, jak dużo goli zdobędzie konkretny zawodnik. Macie taki zamiar? Wobec powyższego musicie sprawdzić jego statystyki, skuteczność rzutów oraz to, jak radził sobie w poprzednim meczu z tymi rywalami. Są drużyny, które potrafią znaleźć patent na najlepszego strzelca przeciwników. Ogólnie im więcej informacji sprawdzicie, tym większa szansa na wygraną.

Pierwsza połowa/cały mecz

Nieco większe kursy w porównaniu do samego FT można uzyskać grając HT/FT. Jesteście przekonani, że gospodarze już do przerwy będą prowadzili minimum kilkoma golami, a po przerwie spokojnie dowiozą dobry wynik do samego końca? Jak tak, to lepiej zagrać HT/FT niż samo FT. Jest to spowodowane tym, że kursy są nieco wyższe.

Przy dużej stawce ma to natomiast niemałe znaczenie. Inne dostępne zakłady to np. handicapy, ilość goli (parzysta/nieparzysta), ilość goli konkretnej drużyny – warto wejść na stronę buka, żeby dokładnie zapoznać się z całą ofertą.

0 / 5. Ocen: 0