Cashback do 550 PLN w Betclic. Aktualny kod promocyjny: KOD550 dla nowych!

Czy wpisałeś już „KOD550” podczas rejestracji w Betclic? Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wpisanie jednego prostego słowa w formularzu rejestracyjnym, uprawnia do odebrania najwyższego cashbacku na rynku! Jak go zdobyć? O tym można przeczytać poniżej!

Cashback do 550 PLN w Betclic. Aktualny kod promocyjny: KOD550 dla nowych!
Cashback do 550 PLN w Betclic. Aktualny kod promocyjny: KOD550 dla nowych!

Bonus na start w Betclic – wystarczy wpisać kod promocyjny

Nie każdy gracz wie, że jeden z najpopularniejszych bukmacherów na rynku – Betclic – oferuje usługi w 100% zgodne z polskim prawem. Wszystko za sprawą posiadanej licencji Ministerstwa Finansów RP, która zapewnia wszystkim posiadaczom konta bezpieczną rozrywkę 24 godziny na dobę.

Dodatkowo, wpisując podczas rejestracji „KOD550”, każdy typer otrzyma zwrot 100% stawki obstawionego pierwszego kuponu. Betclic zaznacza, że nie pozwoli na to, by nowy gracz poniósł na starcie porażkę 🙂

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Aktualny kod promocyjny, uprawniający do odebrania 550 złotych w postaci cashacku, brzmi: „KOD550”. To najwyższy cashback na rynku. Żadna konkurencja nie może poszczycić się tak wysokim zwrotem w razie przegranej nowego członka społeczności.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Obstawiać można nie tylko przy użyciu klasycznej strony www.Betclic.pl. Bukmacher oferuje swoje usługi również na mobilnych kanałach dostępu – w aplikacji na smartfony i tablety.

Cashback do 550 PLN w Betclic

By odebrać uprawnienie do zwrotu 100% środków z pierwszego kuponu w razie przegranej, należy spełnić poniższe warunki:

  1. Wejść na www.Betclic.pl
  2. Zarejestrować konto za darmo, wpisując kod promocyjny: KOD550
  3. Dokonać pierwszego depozytu.
  4. Obstawić kupon za 510 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymać 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 
  5. To najwyższy cashback na rynku! 

Cashback przyznany zostanie wszystkim graczom, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny KOD550. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego obstawionego zakładu w czasie obowiązywania akcji.

Każdego tygodnia na oficjalnej stronie Betclic, pojawiają się specjalne oferty promocyjne dla użytkowników platformy, nie jest wtedy wymagany kod promocyjny Betclic żeby wziąć udział w promocjach tego bukmachera. Warto tam zaglądać, by być na bieżąco z bonusami i konkursami.

Konkursy dla użytkowników Betclic

Cashback 550 PLN to nie jedyna promocyjna w Betclic. Bukmacher cyklicznie oferuje loterie i konkursy, w których do zdobycia są dziesiątki tysięcy złotych. Na tle konkurencyjnych buków, Betclic często szczyci się najwyższymi wygranymi.

W przeciwieństwie do konkurencji, Betclic nagradza nie tylko pięciu, czy dziesięciu najlepszych typerów. Wielokrotnie zdarza się tak, że nagrody pieniężne otrzymuje pięćdziesięciu, a nawet stu najlepszych graczy!

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Zwykle jest tak, że legalny bukmacher Betclic wyznacza kwalifikacyjną stawkę na 1 PLN. Oznacza to, że każdy użytkownik strony www.Betclic.pl, może pozwolić sobie na dołączenie do zabawy.

W Betclic bez podatku

Raz na jakiś czas Betclic organizuje promocje, w których słowem klucz jest ”podatek”. Podatek to coś, czego nie lubi żaden obstawiający. Dzięki akcjom „bez podatku”, przykry obowiązek płacenia da się ominąć. Betclic ma sposoby, by gracze mogli cieszyć się 100% wygraną.

Co prawda obecnie nie ma aktualnej promocji „bez vat”, jednak warto odwiedzać dział bonusów, bo w każdej chwili może się to zmienić. Tego rodzaju akcje są prowadzone przez Betclic dość systematycznie i zrzeszają ogromną ilość zainteresowanych.

Multi+ w Betclic – o co chodzi?

Multi+ to hasło, które na stronie Betclic znaleźć można prawie w każdym miejscu. Nie każdy wie, na czym polega przytaczana akcja promocyjna.

Jak się okazuje, Multi+ pozwala zwiększyć wygrane nawet o 50%. Typerzy, biorący udział w tej akcji, mogą liczyć na ekstra wygrane bez żadnego wysiłku.

Legalny bukmacher Cashback do 550 PLN w Betclic. Aktualny kod promocyjny: KOD550 dla nowych!, oferuje Multi+ systematycznie – warto zaglądać na podstronę przedsięwzięcia, by być na bieżąco ze szczegółami oferty.

Multi+ obowiązuje nie tylko na klasycznej stronie www, ale także na mobilnych kanałach dostępu. Aplikację Betclic warto więc mieć zawsze przy sobie, by obstawiać w każdym miejscu na ziemi przez 24 godziny na dobę 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0