Cashback 20 PLN na ofertę gier karcianych Betgames w STS

Legalny bukmacher STS oferuje 20 PLN cashback na ofertę gier karcianych Betgames. Z promocji skorzystają typerzy, którzy spełnią poniższe warunki.

sts, kobiety, bonus, promocja
Cashback 20 PLN na ofertę gier karcianych Betgames w STS

Akcja promocyjna nie ma określonego limitu czasowego. Trwa więc do odwołania i jeden gracz może z niej skorzystać w swojej karierze tylko jednorazowo. Jednorazowo nie oznacza jednak tylko jednego kuponu. W promocji „Bezpieczne 20 PLN” zwrot za przegrane zakłady się sumuje.

Kupony kwalifikujące się do akcji 20 PLN na ofertę gier karcianych Betgames w STS, to takie, które:

  • są pojedyncze, bądź wielokrotne
  • dotyczą gier karcianych Betgames
  • obstawione zostały w dniu promocji od 00:00 do 23:59
  • na stronie www.STS.pl lub w aplikacji na urządzenia mobilne
  • zostały rozliczone jako przegrane

Bukmacher STS zaznacza, że wartość kursu w zakwalifikowanych kuponach nie ma znaczenia. Oznacza to, że jedynym obostrzeniem jest tak naprawdę wybranie oferty Gier karcianych Betgames.

Gracz typuje gry karciane Betgames. Wszystkie przegrane kupony, jakie zostały rozliczone w ciągu tych 24 godzin obowiązywania akcji, zostaną zsumowane i 100% ich stawki zostanie przekazane na konto gracza. Maksymalna suma zwrotu wynosi 20 PLN.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Obrót bonusem w STS

Jak to zwykle bywa, bonus w STS musi podlegać obrotowi. Oznacza to, że do jego wypłacenia, konieczne jest zagranie 3-krotnością otrzymanego bonusu.

Jeżeli gracz otrzymał 20 PLN premii, musi obrócić kwotą 60 PLN. Taki warunek to standard w przypadku wszystkich bukmacherów na rynku.

Do promocji „Bezpieczne 20 PLN” nie kwalifikują się kupony: MaxiKombi, pochodzące ze zwrotów, bezpieczne, oraz opcją Cash-Out.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0