Bonus do 50 PLN na Totolotek Puchar Polski

Do 50 PLN premii czeka na graczy typujących Totolotek Puchar Polski. Obstawianie 1/16 finału według zasad opisywanej promocji, jest wyjątkowo proste. Szczegóły akcji poniżej 🙂

Bonus do 50 PLN na Totolotek Puchar Polski
Bonus do 50 PLN na Totolotek Puchar Polski

W promocji mogą wziąć udział tylko i wyłącznie użytkownicy portalu bukmacherskiego. Posiadanie nieaktywnego konta nie „załatwia jednak sprawy”. Dopiero aktywny, potwierdzony profil, ma prawo do uczestnictwa w akcji promocyjnej.

Totolotek Puchar Polski – jaka jest maksymalna wygrana?

Maksymalną wygraną w promocji bonus do 50 PLN na Totolotek Puchar Polski, jest 50 PLN. Kwota stanowi 50% wniesionej stawki i zostaje wypłacona w ciągu 48 godzin od chwili rozliczenia zakwalifikowanego kuponu. Przykład? Jeżeli gracz obstawi zakład za 50 PLN (stawka minimalna), otrzyma 25 PLN ekstra.

Zasady promocji są proste i nie zawierają żadnych ukrytych szczegółów. Poniżej najważniejsze punkty regulaminu:

  • zakład może obejmować tylko i wyłącznie zdarzenia z oferty Totolotek Puchar Polski
  • promocja obejmuje kupony na żywo, przedmeczowe, pojedyncze, kombi, oraz multiway
  • minimalna stawka kuponu zostaje ustalona na 50 PLN

Termin obowiązywania promocji w Totolotek

Ekstra kasa za typowanie 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski obowiązuje w okresie od 29 października do 31 października 2019 roku. Oferta dostępna jest na stronie organizatora, czyli www.Totolotek.pl, jej mobilnej wersji, oraz aplikacji.

Sts - kod promocyjny BETONLINE, bonus
Sts – kod promocyjny BETONLINE, bonus

Należy pamiętać o tym, że typować można tylko przy pomocy środków własnych. Obstawianie za pieniądze pochodzące z nagród nie liczy się do akcji promocyjnej.

Warto pamiętać o tym, że by uzyskać bonus, użytkownik musi grać przy pomocy własnych środków. Typowanie z pieniędzy premiowych nie kwalifikuje się do promocji. 

Premia nie zostanie naliczona w sytuacji, gdy w kuponie bukmacherskim jest aktywny mechanizm cashout, umożliwiający zamknięcie zakładu przed jego całkowitym rozliczeniem, oraz gdy gracz anuluje swoje typy.

Czy można odebrać bonus w aplikacji, jeżeli grało się na stronie?

Jeżeli gracz obstawi zakłady zakwalifikowane do promocji przy pomocy danego kanału (strony www.Totolotek.pl, portalu mobilnego, czy aplikacji), na tym samym kanale będzie mógł odebrać bonus.

Obrócenie środkami bonusowymi jest konieczne, by móc dokonać wypłaty środków bonusowych. W przypadku opisywanej promocji, wymagany jest tylko 1-krotne zagranie nagrodą po kursie minimum 2,00. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni od chwili otrzymania premii.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0