Betclic zwraca stawkę kuponu w razie porażki

Jeżeli postawisz w Betclic kupon wielokrotny i przegrasz, legalny bukmacher zwróci ci nawet 40 złotych stawki zakładu. Promocja jest ograniczona w czasie!

Premia w betclic
Betclic zwraca stawkę kuponu w razie porażki

By móc skorzystać ze zwrotu wartości kuponu, należy spełnić łącznie kilka warunków:

  1. Postawić zakład wielokrotny.
  2. Wytypować co najmniej 5 zdarzeń z oferty piłki nożnej.
  3. Zagrać po kursie całkowitym kuponu 5.
  4. Ustalić stawkę kuponu na co najmniej 20 złotych.

Przykład zastosowania promocji Pewny Zakład
⬇️⬇️⬇️

Te 4 punkty wystarczą, by cieszyć się pewnym zakładem w Betclic. Co to oznacza w praktyce? Przykładowo – obstawiasz kupon akumulowany i 4 spośród 5 zdarzeń wchodzą. Pozostaje jeden mecz, który zakończył się nie do końca zgodnie z planem. Otrzymujesz stawkę kuponu z powrotem (maksymalnie 40 złotych). Proste? 🙂

Betfan kod promocyjny
Kod promocyjny do Betfan

Warto pamiętać o tym, że w promocji biorą udział zakłady wielokrotne postawione na wydarzenia z z oferty online, oraz przedmeczowej. W razie porażki, organizator wypłaca środki do 16 sierpnia 2019 roku.

Betclic to legalny bukmacher, którego funkcjonowanie jest prawnie unormowanie, dzięki wydaniu zezwolenia Ministerstwa Finansów. Korzystanie z dobrodziejstw buka jest wiec w pełni zgodne z prawem.

Gracze, którzy jeszcze nie mają konta w Betclic, mogą je w każdej chwili założyć. To w końcu pierwszy i najważniejszy warunek zakwalifikowania się do bonusu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny 

0 / 5. Ocen: 0