Aktualne promocje bukmacherskie w Fortunie online

Polskie firmy bukmacherskie radzą sobie w ostatnim czasie coraz lepiej, co związane jest oczywiście z tym, że działalność firm zagranicznych jest ograniczona, a co za tym idzie rynek dla firm z Polski, które muszą uiszczać 12% podatek stał się przyjaźniejszy, walka o klienta jest dla nich łatwiejsza. W momencie, gdy ustawa zabraniająca działalności firm zagranicznych na naszym rynku wchodziła w życie rynek legalnie działających firm był mocno ograniczony, funkcjonowało ich niewiele.

fortuna promocje i bonusy
Promocje bukmacherskie i darmowe bonusy bukmachera Fortuna

Sytuacja uległa zmianie w ostatnim czasie, gdy pojawiło się kilka nowych firm, które otrzymały licencje na prowadzenie zakładów bukmacherskich w naszym kraju. W związku z tym na rynku pojawia się coraz więcej ofert promocyjnych od firm, które organizują zakłady wzajemne. W ten sposób starają się one walczyć o klienta szukają różnych możliwości, dzięki którym przyciągnięcie nowych osób stanie się możliwe.

Zadanie to nie jest jednak proste, dlatego również bukmacher Fortuna, jedna z najstarszych marek na tym rynku znana przed laty pod nazwą Profesjonał również powiększa swoją ofertę promocyjną zarówno dla klientów nowych jak i tych, którzy z usług firmy już od dłuższego czasu korzystają. Warto więc z tymi ofertami promocyjnymi się zapoznać i zastanowić się czy z oferty tej firmy warto skorzystać.

Propozycje dla nowych klientów od Fortuny

Oczywiście aby zachęcić klientów do rejestracji w firmie i obstawiania zakładów trzeba przygotować jakieś ciekawe propozycje promocyjne, które będą w stanie klientów zachęcić do danej firmy. W tym momencie dla nowych klientów firma ma trzy podstawowe oferty promocyjne, na które można zwrócić uwagę. W grę wchodzą następujące promocje bukmacherskie. Pierwsza to darmowy zakład dla każdego klienta, po rejestracji klient dostaje do swojej dyspozycji 2800 punktów w ramach klubu Fortuna Klub Plus. Punkty te oznaczają równowartość 20 złotych, za które można obstawić pierwszy darmowy zakład bez żadnej wpłaty.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Druga dostępna promocja to oczywiście znany z każdej bukmacherskie firmy bonus od depozytu. W przypadku Fortuny jest tak, że klient otrzymuje bonus w postaci podwojenia swojego pierwszego depozytu. Takie podwojenie może mieć miejsce aż do kwoty 1000 złotych. Trzeba się jednak liczyć z tym, że aby taki bonus wypłacić trzeba będzie dokonać obrotu środkami w ramach zakładów bukmacherskich. Ostatnia promocja w przypadku nowych klientów to tak zwany zakład bez ryzyka. To opcja, w ramach której klient może obstawić za 100 złotych zakład i jeśli zostanie on przegrany to środki zostaną mu zwrócone.

Bonusy dla stałych klientów

Firma z pogranicza Polski i Czech przygotowuje oczywiście promocje również dla nowych klientów. Na tym polu dzieje się również sporo, ponieważ duża konkurencja wymaga stałych promocji, które pozwolą klienta przy sobie utrzymać. W przypadku klientów najczęściej promocja ma charakter oferty, w ramach której można skorzystać z zakłądu bez ryzyka. Kwota takiego zakładu ustalana jest indywidualnie przy każdej ofercie bonusowej. Klient będzie otrzymywał informację o tym jaki konkretnie bonus otrzymuje. Inna opcja to bonus w postaci podwojenia wkładu do pewnej kwoty.

Bonusy dla klientów dopasowane są indywidualnie, ewentualnie pojawiają się oferty dla wszystkich klientów jak opcja gry w określone dni bez podatku z dodatkowym kursem 1,14 do każdego kuponu. Można również skorzystać z ofert promocyjnych związanych np. ze skokami narciarskimi, których sponsorem jest Fortuna. W tym przypadku pojawia się szansa na zakłady bez podatku w dni pucharu świata a takżę opcje, gdy przy zakładach Live będzie można liczyć na dodatkowe bonusy w postaci punktów FKP.

0 / 5. Ocen: 0