50 złotych freebetu w zakładzie bez ryzyka w Betfan

Gdyby każdy nowy gracz wiedział o tym, że pierwszy obstawiony przez niego zakład będzie w razie niepowodzenia w 100% zwracany, nikt nie zastanawiałby się nad zakładaniem konta u bukmacherów. Betfan, licząc na pozytywny odbiór społeczeństwa, oferuje możliwość zabawy bez ryzyka dla wszystkich, którzy podczas zakładania konta wpiszą hasło promocyjne.

Wpisanie kodu promocyjnego ,,BETONLINE” podczas rejestracji u legalnego bukmachera Betfan gwarantuje, że pierwszy zakład zostanie postawiony bez żadnego ryzyka.

Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to nic innego, jak klasyczny kupon, który po rozstrzygnięciu jako w pełni przegrany (żadne ze zdarzeń nie weszło), spowoduje zwrot zainwestowanych środków. Taką możliwość oferuje bukmacher Betfan. W sytuacji niepowodzenia, zwraca graczowi zdeponowaną sumę.

Ograniczenie promocji ogranicza się przede wszystkim do kwoty freebetu i wynosi od 20 do 50 złotych. Oznacza to, że obstawiając za 30 złotych i przegrywając, otrzymamy 100% freebetu, lecz w sytuacji gry za np. 90 złotych, na konto bonusowe wpłynie maksymalnie 50 złotych.

Jak zagrać bez ryzyka w Betfan?

  • na stronie internetowej Betfan.pl założyć konto,
  • podczas rejestracji wpisać hasło promocyjne ,,BETONLINE”
  • wpłacić co najmniej 20 złotych
  • obstawić kupon na minimum 2 zdarzenia po kursie nie niższym niż 2.20
  • wygrać i cieszyć się zwycięstwem, bądź przegrać i radować się z freebetu
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betfan to legalny bukmacher, działający w zgodzie z prawem RP i funkcjonujący za zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Korzystanie z jego usług jest bezpieczne i prawnie uregulowane.

Warto pamiętać również o tym, że Betfan nie wymaga (w przeciwieństwie do innych bukmacherów) natychmiastowej weryfikacji danych osobowych. To użytkownik decyduje o tym, w której chwili potwierdzi swoją tożsamość.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0