50 PLN za typowanie KOMBI w LVBet

Gracze typujący kupony Kombi w LVBet, mogą liczyć na bonus w postaci nawet 50 PLN. Promocja obowiązuje wszystkich graczy do końca tego roku.

50 PLN za typowanie KOMBI w LVBet
50 PLN za typowanie KOMBI w LVBet

Opisywana promocja, w której go zgarnięcia jest nawet 50 PLN, trwa do 29 grudnia 2019 roku do godziny 23:59. Obejmuje wszystkich pełnoletnich użytkowników, którzy zarejestrują się na www.LVBet.pl i zastosują się do poniższych wskazówek.

Jak otrzymać bonus w LVBet?

By zdobyć bonus, wystarczy obstawić kupon KOMBI:

  • za stawkę minimum 20 PLN
  • z co najmniej 5 zdarzeniami rozstrzygniętymi w jednym tygodniu (gdzie jedno „nie wejdzie”)
  • po kursie zakładu co najmniej 3,00

Wysokość premii uzależniona jest od stawki zagranego kuponu. Legalny bukmacher LVBet wypłaca maksymalnie 50 PLN za pierwszy kwalifikujący się do promocji kupon tygodnia.

Środki zostają wypłacane w poniedziałki do godziny 17:00, a kwota bonusu zaokrąglona zostaje do pełnej złotówki, zgodnie z zasadami matematyki.

Freebet 20 PLN - eToto kod promocyjny
Freebet 20 PLN – eToto kod promocyjny

Jak wypłacić 50 PLN za typowanie KOMBI w LVBet

Możliwość wypłacenia bonusu uzależniona jest od 3-krotnego obrotu stawką po kursie co najmniej 1,75. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni od chwili otrzymania nagrody.

W zabawie nie biorą udziału zakłady z możliwością zastosowania opcji cash-out. Kupony kwalifikujące się do akcji, muszą być zagrane ze środków własnych (nie pochodzących z konta bonusowego).


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0