50 PLN dla kibiców Wisły Kraków w LVBET

Legalny bukmacher LVBET w swojej ofercie posiada wyjątkową promocje dla kibiców Wisły Kraków. Miłośni tej drużyny mogą odebrać 50 PLN premii, pod warunkiem posiadania aktywnego karnetu na rozgrywki zespołu w sezonie 2019/2020.

50 PLN dla kibiców Wisły Kraków w LVBET
50 PLN dla kibiców Wisły Kraków w LVBET

Premię otrzymają typerzy, którzy są w posiadaniu karnetu imiennego na mecze Wisły Kraków w aktualnym sezonie (2019/2020) i w odpowiednim momencie dokonają okazania dokumentu za pomocą maila. Do wzięcia udziału w akcji promocyjnej konieczne jest posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego na www.LVBET.pl.

50 PLN bonusu dla kibiców Wisły Kraków w LVBET

50 PLN dla kibiców Wisły Kraków w LVBET jest przyznawany od maja 2019 roku do końca tego miesiąca, czyli do 31 grudnia 2019 roku. Skorzystają z niego użytkownicy portalu LVBET, którzy:

  • wyślą maila na promocje@lvbet.pl
  • w wiadomości załączą zdjęcie karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020
  • w tytule wpiszą „Karnet Wisła Kraków”

50 PLN ekstra ma swoją ważność przez 30 dni. Jeżeli w tym czasie środki nie zostaną wykorzystane, przepadną bezpowrotnie. Organizator, czyli legalny bukmacher LVBET, ma 48 godzin na decyzję w sprawie przyznania bonusu.

Wypłata pieniędzy pochodzących z nagrody, możliwe jest pod warunkiem zastosowania się do poniższych wskazówek:

  • dokonania 4 krotnego obrotu
  • zastosowania kurs minimalny 1,75
  • w zakładach kombi – kurs łączny co najmniej 1,75
  • bez sportów wirtualnych
bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Skrócona rejestracja u bukmachera LVBET

Skorzystanie ze skróconej rejestracji nie uprawnia gracza do odebrania premii 50 PLN za posiadanie karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020. Tylko pełna rejestracja daje prawo do cieszenia się ekstra kasą.

Każdy gracz może odebrać premię wyłącznie jeden raz. Na jeden karnet imienny przypada jeden bonus.

W ofercie legalnego bukmachera LVBET można znaleźć wiele innych promocji. Szczegóły opisywanej, jak i pozostałych, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0