5 bonusów specjalnych – freebet dla nowych w Totalbet

Nowi gracze w Totalbet mają szanse na zdobycie nie jednego, a aż 5 bonusów specjalnych! Organizator oferuje w sumie 40 PLN za dołączenie do swojej społeczności. O szczegółach można przeczytać poniżej.

5 bonusów specjalnych - freebet dla nowych w Totalbet
5 bonusów specjalnych – freebet dla nowych w Totalbet

Łączna suma 5 bonusów specjalnych, wynosi 40 PLN. Pierwszy bonus to 20 PLN za dołączenie do platformy bukmacherskiej www.Totalbet.pl, zakładając stałe konto. Kolejne cztery przyznawane są:

 1. za zgodę na otrzymywanie ofert handlowych (5 PLN ekstra)
 2. za dokonanie pierwszej wpłaty na konto (5 PLN)
 3. za zagranie pierwszego zakładu z salda głównego (5 PLN)
 4. za pierwsze obstawienie kuponu na sporty wirtualne (5 PLN)

5 bonusów specjalnych w Totalbet dla nowych graczy

Pełną kwotę, czyli 40 PLN zdobędą ci gracze, którzy spełnią wszystkie powyższe warunki. Jeżeli kupon obstawiony przy pomocy freebetu zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, premia trafi na konto gracz i nie będzie podlegała dodatkowemu obrotowi.

To od gracza będzie zależeć, w jaki sposób spożytkuje bonus. Może dokonać jego wypłaty, bądź zainwestować środki w dalszą zabawę. Promocja obejmuje typerów, którzy zarejestrowali się od 1 stycznia tego roku.

Darmowy bonus betfan online
Nowy bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

40 PLN za rejestrację w Totalbet – jak odebrać?

By otrzymać freebet 20 + 20 w Totalbet, wystarczy:

 • zarejestrować konto 
 • kliknąć wszystkie dostępne zgody marketingowe
 • przejść pełną weryfikację konta użytkownika (już teraz gracz otrzyma freebet 20 PLN i freebet 5 PLN)
 • dokonać pierwszego depozytu, pierwszego zakładu z salda głównego i pierwszego zakładu na sporty wirtualne (trzy freebety po 5 PLN)

Każdy przyznany bonus w Totalbet online znajduje się w zakładce Moje Konto – Freebety. Żeby z niego skorzystać, wystarczy wybrać kwalifikujący się kupon (poniżej) i zaznaczyć ikonę odpowiedniego freebetu:

 • solo
 • ako
 • z kursem łącznym co najmniej 2,00

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0