40 PLN ekstra na tenisa w Betclic

Gracze obstawiający w Betclic spotkania tenisa w ramach turnieju ATP w Paryżu, mogą w chwili obecnej zdobyć 40 PLN ekstra. Jak zdobyć bonus? O tym można przeczytać poniżej.

40 PLN ekstra na tenisa w Betclic
40 PLN ekstra na tenisa w Betclic

Na liście szczęśliwych zdobywców ekstra środków, znajdą się typerzy Betclic, którzy zapiszą się do promocji i spełnią kilka poniższych warunków.

Legalny Bukmacher Betclic akceptuje dołączenie do promocji nie tylko na stronie www.Betclic.pl, mobilnej wersji portalu, ale także w aplikacji Betclic na smartfony i tablety. Warto pamiętać, że rozpoczęcie promocji na jednym kanale, zmusza kontynuowania zabawy w tym samym miejscu.

Minimalna stawka kuponu w Misja: Tenis w Betclic

Minimalna stawka kuponu w promocji 40 PLN ekstra na tenisa w Betclic, wynosi 20 PLN. To stosunkowo mało, w porównaniu do oferty konkurencyjnych bukmacherów na rynku. Przy odrobinie szczęścia, wartość kuponu można podwoić 🙂

Zakłady biorące udział w promocji, muszą zawierać nie mniej, jak 2 zdarzenia. Organizator ustanowił minimalny kurs kuponu na poziomie 1,70. Nieosiągnięcie tego pułapu dyskwalifikuje zakład z wzięcia udziału w akcji.

By zdobyć 40 PLN ekstra, gracz musi obstawić co najmniej 3 kupony spełniające opisane warunki.

Oferta promocyjna Betclic jest ważna od 28 października 2019 roku do 3 listopada 2019 roku. Legalny bukmacher Betclic wypłaci nagrody 5 listopada 2019 roku w godzinach wieczornych.

forbet premia bonus kod promocyjny
Freebet forBet, premia, bonus, kod promocyjny

Jak obstawiać w Betclic w promocji Misja: Tenis?

W opisywanej promocji oferta spotkań zawiera wszystkie rozgrywki tenisa, rozegrane w dniach 28 października – 3 listopada, czyli w okresie obowiązywania akcji promocyjnej.

Podsumowując w prostych słowach: 40 PLN zdobędą typerzy, którzy:

  • obstawią minimum 3 kupony z co najmniej 2 zdarzeniami na każdym
  • zastosują kurs co najmniej 1,70 i stawkę nie niższą, niż 20 PLN
  • zagrają na www.Betclic.pl lub w aplikacji
  • wygrają

Jakie sytuacje są wyłączone z promocji w Betclic?

W promocji w Betclic nie biorą udziału mechanizmy cashout, kupony systemowe, zakłady obstawione ze środków promocyjnych, typy powtarzające się, inne promocje połączone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0