20 PLN premii na sporty wirtualne w LV Bet

Gracze, którzy w ciągu tygodnia dokonają obrotu 100 PLN na sporty wirtualne w LV Bet, otrzymają premię w wysokości 20 PLN do wykorzystania w następnym tygodniu. Szczegóły promocji poniżej.

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
20 PLN na sporty wirtualne w LV Bet

Zasady promocji u legalnego bukmachera LV Bet nie są skomplikowane. Wystarczy zastosować się do trzech punktów, by wygrać ekstra kasę.

20 PLN premii otrzymają użytkownicy, którzy:

  1. będą typować zdarzenia z oferty sportów wirtualnych
  2. na www.LVBet.pl, bądź w mobilnej aplikacji, dokonując w ciągu tygodnia (od poniedziałku do niedzieli) obrotu w kwocie 100 PLN
  3. typując po kursie kuponu co najmniej 1,50

Po zakończeniu danego etapu akcji promocyjnej, do godziny 17:00 w poniedziałek uczestnicy otrzymają premie na konta bonusowe. Będą mogli z nich skorzystać w ciągu 30 dni typując sporty wirtualne.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

Warunek wypłaty bonusu na sporty wirtualne w LV Bet

Korzystanie z bonusu w pełni, możliwe jest po 5-krotnym obróceniu nim na spotkania ze sportów wirtualnych. Bukmacher LVbet przypomina, że w promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki premiowe. Typować można tylko i wyłącznie przy użyciu własnych pieniędzy.

Ekstra kasa w LV Bet możliwa jest do zgarnięcia na stronie www.LVBet.pl, bądź w aplikacji mobilnej na smartfony i tablety.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0